Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Gabe

    tag

    A Google egyre inkább leépíti magát és használhatatlanná teszi a szolgáltatásait!

    Én a munkahelyemnek készítettem régen egy Picasa fiókot és mentek fel oda szépen albumokba rendezve az eseményeken készült fotók.
    Az albumoknak volt szépen nyilvános gyűjtőalbuma és, amikor bejött a Google+, akkor azon keresztűl is megjelenítette a képeket, albumokat.

    Aztán kinyírták a Google+ Fotókat, így már a Cég Google+ fiókjából már elérhetetlenek voltak a képek és albumok (komolyan, normális a Google? Céges profil, hogyan hirdesse magát meg minden, ha nem nézhetik meg az érdeklődők a fotókat?).
    Kénytelen voltam a Picasa régi, elavult web albumjára terelni a forgalmat, erre most azt is kinyírják?!

    Éljen a Google Photos, ami full privát, így nem lehet komplett albumgyűjteményt a világelé tárni, hanem nyomorult privát linkek gyártásával, linkenkét megosztani az albumokat! LOL!

    Mégis mi a fenét akar a Google fotós fronton?!
    Így csak elveszti az ügyfeleit!

    Én már átregisztráltam a Flickr-re!
    Oda fogok áttölteni mindent!
    1TB ingyen tárhely, modern felület és képnézegető, albumba rendezhetőek a fotók, melynek van nyilvános gyűjtőoldala!

    Ennyi!
    Google-éknél elmentek otthonról!

    sáríála

Új hozzászólás Aktív témák