Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz hallador #38 üzenetére

    Látogass el az iPon fórumra, ott akkor is megmagyarázta a törzsgárda, hogy szar az AMD, amikor már mindenben lenyomta az Intelt. Mindig jött egy bohóc, hogy épp melyik szutyok banánköztársaságban adtak el többet az OEM piacon Intelből, ami ugye nagyon nem a DIY piac, amiről ezeken a fórumokon szó van. Amikor már nem lehetett védeni a dolgot, mert a mindfactory adatai szerint is többet adtak el AMD-ből éppen, akkor meg egyszerre ébredtek meg, hogy hát drága. Ryzen 2000-es és 3000-es sorozatig nem számított az ár előny, csak az IPC. Utána már az se, csak hogy az AMD drága. Nevetséges az egész. Teszem hozzá, ilyesmire képes az AMD fanboy klub is, természetesen.

    Én már le se állok vitatkozni a grafikon töcskölő kollégákkal, mert úgyis van egy oldal, ahol talál igazolást a narratívára, sohasem ismerné el, hogy a másik oldal terméke is lehet jó adott szemszögből nézve.

    Egyébként desktop fronton már az első Ryzen óta AMD procikat használok, most épp 5800X-et, de tavasszal vettem ultrabookot, az 11.gen i5-tel jött. Kurvára nem fájt, hogy a kék oldalról választottam, ebben volt jobb a WLAN, az lényegesebb volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák