Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A 2. Vesztes

    senior tag

    Összességében pozitív a véleményem a telefonról. Napok óta nézegetem róla a képeket, videókat. A burka kissé furka nekem is mint sokaknak, nem igazán tudtam hova tenni. Többeknek - akik nálam jobb ízléssel rendelkeznek - kikértem a véleményét, és másoknak tetszett. Mivel könnyen befolyásolható kutya vagyok, így már nekem is jobban bejön. De a színekkel sem vagyok tisztában, mert például nekem szimpatikus a fehér és a piros, ám ezért is megdobáltak kővel, merthogy az nem férfias, így tilos.
    Szóval már azok sem tetszenek, marad a másik 3 szín.

    De a szín a legkevesebb, hisz nem hölgy vagyok.

    Ami még bosszantott, az a 3000mAh, de korábban valamelyikőtöknek volt egy nagy igazságú hozzászólása, miszerint gyakorlatilag mindegy, hogy estére 5, vagy 25%-on van, úgyis tölteni kell! Úgyhogy ebben is engedtem.

    Amire viszont már teljesen önállóan csettintettem, az a a kamera! Végre, a HTC10 óta ez a gyártó is ad az igényekre, sőt, a legjobbat helyezték bele!
    A másik az ár! Azt hiszem e mellett sem lehet szó nélkül elmenni, hiszen itt már egyáltalán nem látom a túlárazást. Ilyen hardverrel ez számomra kecsegtető ajánlat.

    Jó lehet az oldalnyomkodás is, most már régóta 5.5-re vágyom, és a kávák is bejönnek, hiszen ha nincs szabad asztal és kávézom, van hova tenni a csészét, a kroaszont és a májkrémom!
    Remek!

    Kíváncsian várom a személyes találkozást, mert azért az lesz a perdöntő!

    AuVuff Viedersehen!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23 Ultra + iPad Pro

Új hozzászólás Aktív témák