Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Straw

    senior tag

    válasz Rhino666 #424 üzenetére

    "Majd én is szabadalmaztatom a dekapitáció általi exitus letalist (iDeath) és beperelem Monsieur Guillotint. Bétateszterek önként jelentkezését várom az Apple fag-ek soraiból. "

    Ezen beszartam... :D :D :D

    42

  • <NewL>

    addikt

    válasz Rhino666 #424 üzenetére

    :D
    miért ostobák? nem kell mindenkinek a legmodernebb telefon, a leggyorsabb, a legnagyobb legszebb kijelzővel. azért bunkók, ostobák az emberek mert megvesznek egy kiforrott technikát. a videóhívás a kutyát nem érdekli, itt is egy tag védelmezte de rájött hiába mert a kezdetek óta egy fasság, lehet használni erre-arra de nem annyira fontos mint egy jól irányítható eszköz. itt meg hozza a maximumot az új iPhone. könnyü kezelni, szép kijelzője van nem túl nagy nem túl kicsi, pont egy olyan köztes amit szívesen használ az ember.
    baromi gyors, nem szükséges már jailbreak sem, hogy tudja még egy eddig mindennap fórumon bütykölő tag is használni... ha lesz vodánál és lehetőségem lesz a flottámba venni, nem sok esélyt látok rá, hogy jb nélkül használjam. minden olyan dolgot beleraktak ami nekem szükséges.

    fm radio - ki a lóherének kell? ha híreket akarok megtudni rábökök az fn.hu appra és elolvasom amit akarok, mivel iPhonet nettel adják, meg jó ha van mellé. zenére meg ott van 16-32gb hely

    minek kell leidiótázni embereket ilyenekért? van akinek ez tetszik, mekkora bunkó már aki suzukit vesz, van tőle biztonságosabb és gyorsabb szebb kocsi is.
    itt meg jönnél az árral? drága-mivel csak és kizárólag szolgáltatónál van, és ha beleszámol az ember mindent, percek,net,sms stb jobban kijön mint ha venne egy ilyesmi tudásu telefont és venne mellé egy hasonló csomagot.

    ja és az Apple-iPhone pártiak nagy százaléka nem lát spanyolviaszt szaró Apple-t. azt, hogy ők ilyen marketinggel dolgoznak senkit nem érdekel. kijöttek egy olyan telefonnal most, amiben a korábbi hiányosságokat megoldották úgy, hogy ne legyen kevesebb a készenléti idő és maradjon a villámgyors rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

  • tikshow

    addikt

    válasz Rhino666 #424 üzenetére

    es szerinted csak azert mentek el megnezni, mert hu de jo lathatom? csak a belopo 1600 amerikai penz volt a szifon.com szerint

    am meg az fm radio azert marad ki allandoan szerintem(a mar emliteteken kivul - itunes, mp3), mert nem tudnak olyat csinalni, h ne kelljen hozza a headset antennak(egyaltalan van olyan amihez nem kell?)
    en szemely szerint bt headsetet hasznalok allandoan, es baromira nem akarok vezetekest hasznalni, mert 1 amin van mikrofon es jo is(in-ear) az baromi draga, 2 lehet egyedul vagyok vele, de zavar a sok kabel, meg fules ki, fules be telefonalaskor

    am a led ebben a formaban baromira nem er semmit sem, nagyon kicsi, csak a sok sirosnak kellett valahogy betomni a szajat, de igazan lehetne nagyobb egy fokkal, es jo lenne, ha lehetne hasznalni videozas kozben

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák