Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz Romvr #20 üzenetére

    Nevetséges hogy csak az iPad Air 2 kapja meg a multitaskot... pedig már kezdtem örülni hogy esetleg iPad 4 -re lesz végre egy jó funkció, de így már annyira nem is izgat az iOS9.

    Hát, félig működik... A Slide Over és a PiP működik, de a rendes multitask, amikor két appot futtasz egymás mellett, akkor nem. (Kicsit olyan, ez mint a win 3.1 multitask-ja: Egymás mellett elvennek az alkalmazások, láthatod őket egymás mellett, de mindig csak az aktív fut...)

    Viszont a News-t és a Wallet-et kár egy magyar cikkben emlegetni, mert a News egyáltalán el sem érhető egyelőre (?) (illetve be lehet trükközni, hogy megjelenjen, de akkor is csak pár amerikai forrást lehet beletenni) A Wallet pedig semmivel nem tud többet, mint a Passbook, vagyis néhány típusú jegy, kedvezménykártya tárolására. Szóval ezek nekünk nem hiszem, hogy számottevő fícsörök lennének.

    Viszont azt tapasztaltam, hogy mind az i5-ön, mint az iPad Air-en jobban, simábban fut, bár néha még érezhetően "helyezkedik" a rendszer. Az akku időre nagyon kíváncsi leszek, mert ott a 8-as rendszerrel nekem romlott mindkét gépen.

    (#42) Szakiii: Nem azt mondtam hogy mindenki ki tudja hanem ha valaki akar komolyabb dolgokat akkor arra a droid a jobb, ennyi. A nem komolyabb dolgokban meg az ios a jobb.

    Ööö, mi neked a komoly? Összebűvészkedni egy FTP (?) szervert a készüléken, és szerverként használni egy telefont (mint egy másik topicban merült fel a napokban), utána meg torrent kliensként használni, vagy egy (több) megfelelően (profi módon) elkészített alkalmazással dolgozni? Csak mert nem mindegy. Mind a kettő lehet komoly dolog, de szerintem csak az egyik az, ami képes arra, hogy miatta tömegek vegyék az adott készüléket...

    [ Szerkesztve ]

  • ZooLee

    őstag

    válasz PHenis #48 üzenetére

    "végre két applikáció futtatható egyidejűleg."
    Ezt most nem értem. Eddig mi volt?

    Eddig is volt, de csak háttérben és/vagy "szolgáltatásként" futhatott. Most egymás mellett (láthatóan, a képernyőt felosztva) is futhat. Illetve futhat majd, ha átírják a szoftvereket, egyelőre csak a gyáriak mennek így.

    Egyébként vajon a i6s+ vajon miért nem kapta meg, ha már fekvő üzemmódja?

    [ Szerkesztve ]

  • ZooLee

    őstag

    válasz Szakiii #100 üzenetére

    Early adopternek lenni mindig necces, nem csak itt :) Tavaly a 8-nál tényleg rosszabb volt a 8.1 körül kezdett igazán jó lenni.

    Most sokkal jobb a helyzet, nekem a sima i5-ön is jól fut akezdeti pár órás helyezkedés után. És meglepő módon az akksival a telefonon tényleg jobban gazdálkodott, az iPad viszont úgy tűnik, hogy mintha még jobban is merülne. Majd meglátjuk pár ciklus után...

    (#82) Lirion: Tipikus iphone-fan válasz, próbálod megmagyarázni azt, amit az ios nem tud, ráadásul úgy, hogy sok ponttal nem is vagy tisztában, mint pl. a launcher, ikoncsere, mass storage mód vagy automatikus kijelző zárolás/feloldás.

    Te pedig tipikus hater jegyeket mutatsz, mindenben csak hibát látsz, semmi sem lehet olyan jó, mint a droidban, ráadásul minden Apple topicban ott vagy téríteni, vagy csak belekötni mindenbe. Ez látszik a listádon is, amiben vannak olyan dolgok, amelyek már nem igazak (nyilván régi tapasztalataid vannak - ugyanúgy mondhatjuk rád is, amit te írsz fentebb, hogy nem vagy tisztában dolgokkal) másrészről marginális jellegű dolgokat is felrósz hibának, amelyek esetleg a saját szempontodból felnagyítva látszódnak, harmadrészt olyan dolgokat listázol, amelyeknek nagy részét sok droidos készülék sem tudja már - nyilván azért van ez így, mert annyira égetően fontos dolgok ezek... A szokásos kínjában előrángatott lista, holott van sok más, amit tényleg fel lehet róni az iOS-nek...

    (#56) Roadhammer: Ja ez a Spotlight is marha jó, hogy megint ott van a főképernyő bal oldalán.

    Igen, én is néztem, nem is értem minek lett visszatéve, sokkal jobb hogy nem volt ott, hanem csak külön lehúzható módon. Sajnos nem kikapcsolható.

    (#52) Szakiii:Komolyabb, hm pl csináltam már nem is egyszer olyat...

    Nézd, én nem mondtam, hogy ne lennének olyanok, akinek az általad leírtak fontosak, nyílván te sem véletlenül kötöttél ki az általad jelenleg használt készüléknél. Én inkább arra gondoltam, hogy nem hiszem, hogy a vezető/mérnöki bemutató prezentáción ezeket vennék előre, mint KSP-t, nem ezzel adják a készülékek tíz-, százmillióit...

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák