Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz HalasKYO #38 üzenetére

    szerintem az lg fogja az n5-öt csinálni.
    a samsung túl nagyra és túl erősre nőtt, nem jó a kvázi monopol helyzet. jó ideje használom a samsung gyártotta galaxy nexusomat, de nem bánom, ha lecserélem nexus4-re vagy már kivárom a nexus5-öt, annyival jobb minőség az n4 mint a gnex. ez tény. és jót tesz az lg-nek, erősödjön, kell a samsung ellen másik gyártó. ráadásul ott a létező infrasturktúra is hozzá, kézenfekvő, főleg annak fényében, hogy senkinek egy rossz szava nem lehet a minőségre, szuper telefon az n4. ok, kisfiúk pampoghatnak hogy lg, de ők vegyenek samsungot, mert az jobban cseng, biztos jobb minőséget is jelent kapásból (amúgy meg természetesen nem:DDDD).

    google.
    hajlamosak vagyunk az android 5.0 miatt a nexus5-re úgy asszociálni, hogy akkor ez lesz a bűvös 5-ös, 5 coll fhd.. talán nem ez lesz. miért? mert szerintem most, hogy a motorola legyártja a saját zászlóshajó iphone-ját x néven, amit majd szintén évente fog frissíteni, ez lesz az 5 collos überfasza google telefon, ha a pistikéknek a bigger is better-re áll fel a pöcök, már ha a kijelző méretről van szó. a piac elfogja bírni mindkét telefont, az n5-öt és az x-et is, és mindkét méretben indulhatnának sikerrel. az lg továbbra is nagyot kaszál presztízsben a nexus név miatt, a motorola meg az x valszeg csúcshardver mellé csúcs anyaghasználatot ad.

    de csodákat nem szabad várni, senki se tegye, a piacon adottak a hardverek már rég, amikből építkezni lehet, értem itt a soc-ot, akksit, üveget, kerámiát, karbont, kamerát meg a többit. mindkét telefon kb 6 hónapot a csúcson lehet, aztán már jön is az újabb, upgrade hardveres másik készülék, akár más gyártótól. a google az x-szel nem véletlenül akar beállni szintén éves frissítésre, ahogy azt már a nexus is teszi alapvetően.
    samsung fossa a szart, de ha belegondolunk, akkor van nekik is a galaxy sorozat és a többi futottak még kategória. ráadásul a piac pár éven belül durván telítődni fog.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • pit stop

    addikt

    válasz HalasKYO #38 üzenetére

    Ez a legutolsó morzsa tudtommal. Figyelemre méltó szerintem, hogy Európa szoba se kerül továbbra is.

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Új hozzászólás Aktív témák