Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz joey04 #247 üzenetére

    Sajnos egyet kell értsek EclipseGT kollégával ebben:

    "A valóság meg kb. az, hogy azért érződik sokkal smooth-abbnak az iPhone, mert tetű lassú rajta minden animáció."

    Ezt én is így látom, bár elismerem, kinek a sebesség, kinek az animáció számít. Nekem az, hogy rábökök egy ikonra, és már fut is, átlagos appoknál semmiféle töltés sincs, már csak azért sem, mert a legtöbb eleve a memóriában pihen. Az, hogy közben milyen szépen vált, kevésbé érdekel, mert általában sietek. Persze, én OP6-hoz és korábbi OP generációkhoz mérem, low-end vason nyilván nem tud ennyire jó lenni egy Android. Ami a költözést illeti, az kicsit hektikus: amikor jó, akkor tényleg nagyon jó iOS alatt, de ha valami gond van, akkor nem tehetsz semmit, lásd azt, amit írtam: lefényképeztem a pont halmazt, és ennyi, nem történt semmi. Újraindítások megvoltak, szoftver a legfrissebb volt mindkét vason. Nincs túl nagy iOS tapasztalatom, minden generáció érkezésével 2-3 darab előző generációs készüléket migrálok át a legújabbra, de hogy valamelyiknél mindig belefutok valami gebaszba, az hihetetlen. Az ötödik generációval talált meg ez a feladat, amikor négyesről költöztettem a brancsot, és talán az volt a legsimább, azóta mindig beüt valami. Ha más nem, akkor annyi, hogy adott USB porton nem megy a restore (a backup persze ment), és át kell dugnom egy másik portra a készüléket. Ez nem nagy gond, csak ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mivel különb ez egy Huaweinél, ahol szintén működik a készülék-készülék váltás, és OnePlusnál is a legtöbben így váltanak, nálam a root és BL nyitás miatt nem megy a történet a jelek szerint.

    Én megértem, hogy ha valaki belefeccelt egy raklap zsetont már az ökoszisztémába, akkor nem akar váltani ("Szóval nekem ezek miatt bőven megéri a felárat. Még többet is, mint amennyi most van. "), de azt látni kell, hogy új belépőként átlagembernek semmilyen gyakorlati indok nem szól már az iOS mellett, ilyen ár/érték arány, és ilyen sz@revő hozzáállás mellett meg pláne nem. Ameddig hibátlan termékeket adtak ki a kezeik közül (De ilyen mikor is volt utoljára? iPhone 4 óta mindegyik generációval volt valami kisebb-nagyobb gond, ha jól rémlik), addig indokolható volt a felár, de mára ennek sajnos vége, és nagyjából ez az, ami miatt én sem veszem számításba a gyártót készülék cserék alkalmával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák