Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuki2200

    senior tag

    válasz .Szaki. #192 üzenetére

    iPhone 3g day1 alig vagy nem lehetett aktivalni mert lehaltak az Apple szerverek (bonusz nem mukodott amerikaban Verizon es Sprint halozaton), iPhone 4 antenna (rosszul fogod), iPhone 5 lepattogo festek(sokszor eleve a dobozban), iPhone 6 elhajlott zsebben(nekem 2 is)...

    Igazabol szerintem az Apple mindig is az volt ami ma, csak az emberek megvették mert a konkurencia elott jart, tudott nyujtani egy kis pluszt amitol erezted, hogy igen! Az iPhone 7-re a tobbi gyarto es a google utolerte az Apple-t, a 8-ra pedig mar lemaradt.. lett igenyes, hasznalható, működő sőt számos esetben jobb alternativa.. Ennek ellenere Cook-ék meg mindig igy viselkednek mintha 2008-2009 lenne és ők diktálnának, de ez a Note9, Mate20Pro, Pixel, Mi8 idejeben inkabb fejcsovalasra sarkallja a felhasznaloit (mint teged es engem is). Nem lett rosszabb a cég, csak felnőtt hozza a konkurencia ezert lettek SOKKAL zavarobbak az Apple fogyatekossagai mint eddig.

    En iPhone(2g)-3-4S-5-6S utan valtottam Galaxy S8ra es köszönöm ugyan azt hozza az idegesito korlatozasok nelkul. Míg ezt váltást 8-10 éve baromira nem tehettem volna meg, sőt el sem gondolkodtam volna rajta..

Új hozzászólás Aktív témák