Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @Xynis: Az előttem szólóknak csak annyit hogy az MTK max az árával s nem a jó megoldásaival arat a közép illetve alsó kategóriában.

    Azt egész pontosan úgy hívják, hogy ár/érték arány. Azt MTK pedig e téren köröket ver a Qualcomm-ra. Ezért választja őket egyre több és több gyártó...

    . Én még mindig az epöl mellet állok ilyen téren: 2-3 mag, 1-2 gigahertz, 1-2 giga ram és teljesen versenyképes úgy hogy nem forrósodik.

    Ok, ezt meg tudod csinálni, ha teljesen a kezedben van az OS, mint az Apple-nál. Próbáld meg utána ugyanezt Android OS mellett, amelynek ugye széles spektrumon kell működnia, akár x86-os SoC-on is. Almát körtével, ugyebár...
    Állj az Apple mellett, de csakis akkor, ha iOS-t akarsz mellérakni...

    @zombinyul agyon felfujt lufi ez a 810 felmelegedese. Minden csucs telefon kepes forrosodni (a 808-as G4-em is, meg Parom P8-asa is a sajat gyartasu, es elvileg gyengebb soc-cal is, meg ahogy hallottam az Eshatosok is).

    Képes, csak nem mindegy, hogy mennyire. A 810-essel annyira felmelegszenek a telefonok, hogy a thermal throttle miatt a teljesítményük rövid idő után drasztikusan visszaesik. Egy S6 nagyságrendekkel kevésbé esik vissza. Ez a nagyon nem mindegy... És nem, ez nem felfújt dolog, ez rohadt kínos dolog...

    Remelem ujra feltornek, en mas procis (pl. MTK) cuccot nem vennek. Lehet megkovezni, mert tapasztalatom nincs a tobbiekkel, de akkor se.

    Ha nincs tapasztalatod, akkor miért nem vennél? Mondjuk például a Samsung Galaxy S6 Edge is kiesik csak emiatt? Bölcs, roppant bölcs... :U

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák