Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz FіkuszKukіsz #68 üzenetére

    Nem, a Google döntött úgy, hogy nyílt forráskódúvá teszi a droidot. Annak idején, mikor megvették, elindulhattak volna a zárt rendszer felé is, mint ahogy az Apple csinálta, és ha csak évi 2 készüléket adnak ki, most ők is frissíthetnék azokat 5 évig is.

    De ők máshogy döntöttek, így bár a droid elfut kb. mindenen (és ez nagy előnye is egyben, emiatt szerzett pl. akkora részesedést a mobilos tortából), de cserébe a gyártókra van bízva, hogy frissítenek-e, vagy nem.

    Érted mit akarok mondani? Nem a Google által kiadott eszközök frissítési ciklusaihoz kell mérni az Apple frissítési stratégiáját, egész egyszerűen azért nem, mert nem csak azokon fut Android. Ha a részedésbe beszámítjuk a 100 dolláros noname indiai gépeket is, akkor bizony akkor számolnunk kell velük, mikor arról beszélünk, hogy az androidos felhasználók egy borzasztó nagy része soha nem fog frissítést kapni a sokszor már alapból elavult szoftverrel kiadott készülékére.

    Amúgy nem én kezdtem a topikban az összehasonlítósdit, nem vágom miért nekem irogat mindenki :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák