Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz Oroszlánom #741 üzenetére

    Nekem a minap jött meg a B20-as Aliról. Feketében. Állatul néz ki, az már biztos, messze jobban mint a RN3 Pro SE. Sajnos az alján meg a tetején az antennát takaró részek műanyagból vannak, amit máig nem értek hogy miért kellett, hisz a B20 nélküli MTK-s verzió full fém. Ha ezt valaki megmagyarázza :W Miért kell 2 különböző házat építeni?

    Egyébként kissé háklis a fekete, az ezüst szinű RN3 Pro-n nem látszottak az ujjlenyomatok meg a maszatok, ezen igen. És eléggé csúszik is... De finom hűvös tapintású, és amúgy pöpecül össze van rakva, a gombok sem lötyögnek, a SIM tálca is nagyon stabilan passzentosan ül a helyén, kosz ott nem fog bejutni az tuti. Én ajánlom a fekete színt mert tényleg szép. És vékonyabb is mint a RN3, azonnal érezhető a különbség ha kézbefogja az ember, ez a telefon filigránabb. Akit érdekel rakhatok képet fel, de van neten is csomó.

    Amúgy hasít a telefon, a Snap 625 nem melegszik, vagy csak nagyon enyhén, és a teljesítmégy is rendben van. Mondjuk játékkal még nem próbáltam, sanszos h nem is fogom. De mindennapi használat során nem akad, vagy csak kicsit, a Play áruház alatt. De ott akad az S7-em is néha. Ez nem a telefon sara. Az akkuidő nagyon bitang, ezzel nem gond a 2 napos üzemidő, vagy valakinek akár a 3 is...

    A kamerája úgy érzem jobb mint a RN3 SE-é volt, főleg gyengébb fénynél látható a különbség, ez a telefon kevésbé térdel be ha kevés a fény, talán fókuszt is gyorsabban talál, és 1 fokkal jobb eredményeket produkál. Valamivel kevesebb a zaj, és összességében 1 fokkal jobban néznek ki pl. egy bárban készült képek. De persze ennél sem kell csodát várni. Nappal kb. ugyanaz a helyzet mint a RN3SE-nél, ott nincs nagy különbség. Mondjuk azt h vállalható, korrekt képeket csinál, és többet nem is szabad várni egy 180 dolcsis telefontól. Senki sem állította hogy csúcstelefon, maga a Xiaomi sem. A főtelefonom egy S7, ezt csak kiváncsiságból rendeltem, érdekelt hogy a RN3SE után mennyit javult a kamera. Persze az S7-hez nem jöhet semmilyen téren, de azért ezen az áron nem olyan rossz. Az előlapi kamera so-so, ha jó a fény akkor OK, ha gyenge a fény akkor szar, mosott, zajos. Ráadásul még a kijelzőt sem használja vakuként mint pl. a Samu vagy a Huawei.

    Megjött rá az edzett üveg is, de nem passzolnak a lyukak. A selfie kamera 2 mm-el odébb van, és a hangszórórács sem ül tökéletesen. A szenzorok is picit odébb vannak. Magyarán semmi nem ül :W Fel sem raktam, nincs értelme. Úgy néz ki a Snap meg az MTK variáns közt még ebben is különbségek vannak, de hogy mi a faszért kell variálni, azt nem értem.

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák