Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz joey04 #35 üzenetére

    mondjuk nekem elég a 2,4 igaz 3,5 jobb lenne :DDD

    I humbly and respectfully decline™

  • bepe79

    addikt

    válasz joey04 #35 üzenetére

    Igen? Erdekes. A Nokia jelenlegi csucsmodelljenek / zaszloshajojanak, az N82-nek mekkora meretu is a kijelzoje? Ja, hogy annak is 2.4-es, mind1. De annal ez megbocsajthato, mert az NOKIA, nem holmi Sony Ericsson. (Azert nem N96-ot irok, mert az meg nem kaphato sehol, most jon majd, de az SE-nel meg az Xperia jon majd...) Ja, es ha mar itt egyesek az E66-hoz kezdtek hasonlitgatni, mint az E szeria egyik zaszloshajoja. Na nezzuk csak. Miert is kene a jelenlegi uzleti szeria -egyik - csucsmodelljet szeretnunk annyira (E66)? Mert ugyanugy lotyog a slide-ja, mint az N95-nek? (nekem van N95 is es E66 is, mindketto lotyog, ugyhogy van viszonyitasi alapom, raadasul mindketto zsir uj volt) Vagy mert az elso soft-okkal egy ido utan nem latta a memoriakartyat? Vagy netan mert nincs normalis Flash, csak egy butitott vacak? Vagy mert csucs-E-szerias letere nem kapta meg a legujabb OS-t, csak az FP2-nek valami lebutitott / szemelyre szabott valtozatat? Vagy mert kinszenvedes a temat lecserelni (legalabbis mikor utoljara olvastam a topikjat, mindenki sirt e miatt), holott ez mar minden telonal alap kene, hogy legyen? Vagy mert a csodalatos Nokia Maps kilometerekkel odebb jelzi a Dunat, mint ahol valojaban folyik? Es meg sorolhatnam. Vegulis ezek utan ki-ki dontse el, hogy neki melyik a jobb. :)

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák