Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krisi047

    aktív tag

    Ja! Kérdeznék is: nem használtam még eddig MIUI-t, számomra örvendetes, hogy valódi a multitasking (legalább is eddig annak tűnik), és mindent a memóriában tart, míg ki nem lövöm. Nagyon nem szerettem a korábbi telefonjaimban, hogy a rendszer saját hatáskörében döntött arról mi megy, mi marad és alkalmazásváltáskor gyakran újratöltötte az adott alkalmazást, ami pl. egy Facebooknál vagy egy böngészőnél, illetve a kettő közti váltáskor igencsak kellemetlen tud lenni.

    Viszont itt jön képbe az is, amit viszont zavarónak találok. Nem teljesen vagyok tisztában azzal, hogyan viselkednek az appok és a rendszer memóriakezelésével, de például a Moto G-nél az üresjáratnál 1GB-ból kb. 400-450 szabad volt, ahogy pl. a Lenovo A820-nál is kb. Ilyenkor azonban megkaptam a Viber, a Messenger és más egyéb üzeneteket, értesítéseket is, tehát ezek az alkalmazások valamilyen minimalizált módon mégiscsak futhattak. Nos, ha a Note-on ezeket bezárom, akkor bizony üzenetek sem jönnek. Ha pedig nyitva hagyom teljesen őket, akkor csak a Messenger megeszik vagy 300-400MB-ot. Mi lehet erre az orvosság?

Új hozzászólás Aktív témák