Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kakukkmarci

    senior tag

    Több, mint egy hónapja használom már, így írok egy (szigorúan szubjektív) minimális összefoglalót.
    Először is, nagyon szeretem. Mondjuk elég régóta Moto rajongó vagyok, így mikor a G4+ megérett a cserére, örültem, hogy ez megjelent. Már az új trendeket követi, a képarány, a gesztusvezérlés,arcalapú feloldás stb. Az üveg hátlapot szívesen elcserélném mondjuk alura, mert bár baromi jól néz ki, de mit sem ér, ha tokban kell tartanom, mert nagyon félek, hogy elejtem, annyira csúszós... Szerencsére sok klassz tok létezik rá, védőfóliát vagy üvegfóliát viszont sosem raknék a kijelzőre, annyira szép! Egy sokkal magasabb kategóriájú telefonokat használó kollégám tegnap meg is csodálta, hogy milyen pofás darab :)...
    Volt pár problémám vele, először is, amikor megmostam... A módszert a családban mai napig is használt 2 db első gen.es G-nél és a G4+-nál is használom: Minimális víz a kézre, beszappanoz, a telót átmos, aztán ugyanígy minimális tiszta vizes kézzel letisztít és áttöröl. Na az elődök ezt gond nélkül és évekig bírták.
    A G6+ sajnos nem... A bekapcs gombnál beszivárgott a víz és bejutott a kijelző és az üveg közé :O ! ( Ez kb. két nappal az átvétel után volt.) Hát gondolhatjátok... Ja és teszem hozzá, a kereskedő mai napig vízálló emblémával árulja! (Tudom, hogy nem az, nem is vártam el, de ennyit az elődei is simán kibírtak!) Azonnal kikapcs és be a rizsbe. Működik a rizses dolog, 99.9 %-ig kiszáradt a belseje, tökéletesen működött is, de világos képnél egy minimális folt látható maradt.
    Napokig tanakodtam rajta, hogy cseréltessem-e. Aztán jött egy másik hiba, (amiről azóta kiderült, hogy Oreo-s bug...) A GPS egyszer csak nem működött... Találtam rá a Lenovo fórumon megoldást : [link]
    Viszont ez csak ideig óráig javítja, aztán újra előjön a hiba. Így eldőlt, hogy cseréltetem, erre hivatkozva nyugodt a lelkem. Két hét alatt nagy nehezen ki is cserélte az eladó.
    A másik, szintén Oreo-s bug: Smart Lock menü üres. Megoldás:
    [link]
    Mindkét bug kezelhető, de kényelmetlen és bosszantó...
    Hát kb. ennyi :P

    noob... rooter... geek

Új hozzászólás Aktív témák