Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Jank #1521 üzenetére

    Mint az alkalmazás írja is, a főképernyőn a két eszköz kombinált értéke látható, de ha belépsz a karperec adataihoz, ott csak annak a mérését látod a Viselhető eszköz fitnesz adatok szekcióban.
    Amely eszközöket felsoroltál alternatíva gyanánt, azoknál még ha azt nem is nézem, hogy hazai hivatalos viszonteladónál nem vásárolható meg - nálam már ez is kizáró ok lenne -, akkor sincs olyan, ami minden funkciót tudna, amit a Band 2 Pro.
    Bevallom, nálam még az is szempont, hogy most Huawei telefont használok (Mate 10 Pro) és a legideálisabb felállás, ha a telefon és a kiegészítő is azonos gyártó terméke.
    Más kérdés, hogy mivel a telefonok tekintetében is szeretek a gyártók között ugrálni, bizonyos esetekben ez a sors várhat a kiegészítőkre is, de ez nem gond.

    bivalyos: Elutasítani a karperecen is lehet a hívást, hosszan kell nyomni a gombot, a telefon talán nem némítható úgy a kiegészítőről, hogy a hívás ne szakadjon meg.

    [ Szerkesztve ]

  • scyllarus

    veterán

    válasz Jank #1521 üzenetére

    Amiket te itt felsoroltál, azok nem harmadáron vannak, nincs bennük GPS (Az S908/909-et kivéve) és nem úszhatsz bennük. A többi stimmel...
    Szerintem a minősége a szokásos Huawei minőség (5 db Huawei telóval a családban mondom).
    Elhiszem, hogy te csalódtál benne, de az érveid nem helytállóak. Én is csalódtam, arra pont nem jó, amire vettük, de ettől még nem állítom, hogy nem Huawei minőség.
    Ja, és nekem az appban a pereccel azonos lépésszám van mindig.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák