Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi458

    tag

    Ezt samsungéknál komolyan gondolták? Ennyire nincs kreativitásuk? Annyi szép látványterv volt, van, hogy még gondolkodniuk se kéne a kinézeten. Nem, nekik egyszerűbb egy kevésbé szép készülékük kinézetét megtartani és azt minimálisan módosítani. Nem azt mondom, ha ingyen adnák elfogadnám, és megtartanám, de, ha nem, akkor inkább választanék egy HTC One-t vagy egy Sony Xperia Z-t, azok sokkal szebbek. Miért nem tudta azt meglépni a Samu, hogy változtat a kinézeten, mint minden eddigi S szérián??! Alsó vagy középkategóriában sincs túl nagy különbség a telefonok kinézete között, pont ezért az S széria igazán megérdemelte volna a különlegesebb kinézetet. Pénz az lett volna rá. Nekem ez csalódás volt a világ legnagyobb elektronikai cégétől. Többet vártam volna, ez csúcs kategória, ahol az árban a kinézet is ki van/lenne fizetve, akkor fejlesszenek is, ne csak az árát kérjék el.
    Remélem nem sikerül annyit eladniuk (mert akkor biztos nem változtatnának a kinézethez való hozzáállásukon) , mint az S3 esetében. Rájuk férne, hogy rájöjjenek, nem árt, ha több kinézetű és méretű telefon is kapható, ne mindegyik csúcs hardverű telefon ugyan akkora méretű és kinézetű legyen.
    Feketében szebb, mint az S3, de nem szebb szvsz, mint az S2.
    Mondjátok, mi az amihez ennyire kell az erős grafikusgyorsító és ennyi processzor mag? S2-től erősebb hardverre gondolok, mert a telefonok hardvere nagyon gyorsan fejlődik, de megfelelő játék nem nagyon készülget ilyen ütemben. Van gyorsaságbeli különbség egy s2-s3-s4 között, de nem akkora, hogy megérje cserélni. Lenne sok Nova3 szintű játék, vagy mondjuk NFS Hot Pursuit, akkor azt mondom megértem, de idáig semmi olyan nem volt, ami nem indult volna el a 2011-es kiadású S2-mön. Mondhatnátok azt, hogy autó és autó is elvisz a-ból b-be, de azért ott se csak a motort tuningolják, hanem van belsőre és külsőre is különbség bőven.

  • Sipi458

    tag

    válasz Cyberpunk #226 üzenetére

    Én is, hogy ha egyszer cserélni fogok S2-ről, akkor ezt a két dolgot fogom hiányolni, na meg a sok fejlesztőt az XDA-ról, nem mindegyik telefonnak van akkora supportja, mint a samsungnak.

Új hozzászólás Aktív témák