Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milanmylo

    aktív tag

    Ha egy picit a dolgok mögé nézünk, nem volt túl sok lehetősége a Samsungnak. A HTC valószínűleg azért engedheti meg magának a lekerekített téglalap formát, mert messze nem akkora konkurencia az Apple-nek, hogy pereskedjenek. Ugyan ez a samuról nem mondható el. Úgy volt vele a Samsung, hogy ha szabályos "sarkos" téglalapra csinálja, az a felhasználhatóság rovására megy.. Ugyan ez a műanyag hátlap. A felhasználok -gyanítom- több, mint 50%-a tokban hordja a készüléket. Szvsz, értelmetlen a fém hátlap. Könnyen karcolódik, plusz súly, és az antennák kivezetésénél is gondot jelent. A lekerekített forma feketében még mindig férfiás, fehérben viszont imádni fogják a nők. Akárki akármit mond, lehet sok helyen szidni a telefont, akár az i5-öt megint olyan készüléket tettek le az asztalra amit venni fognak. Idáig minden évben olvastam, hogy milyen jó a HTC, de mégsem vették az emberek és utólag mindig kiderült, hogy volt gyerekbetegségük. Személy szerint nagyon vártam, én is csalódtam így erősen gondolkozom, hogy Note II vagy ez legyen.. Számomra az akku idő fog dönteni..

    ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

Új hozzászólás Aktív témák