Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoseGee

    tag

    válasz golyós #837 üzenetére

    Miért ne? Az a telefon, ami nálam késő délután töltőn volt, apámnak odaadva 6 napot bírt ki. Én azt gondolom olyan felesleges erről vitatkozni. Ahány ház, annyi szopás szokás.

    [ Szerkesztve ]

    Ami késik, az nem jön időben

  • #33253120

    törölt tag

    válasz golyós #837 üzenetére

    Nem furcsa, mert nem ugyanúgy használjuk a telefont/telefonjainkat.
    Két telefont használok, a Note 10Lite-ban van két sim, 3 google profillal. Tömegközlekedés közben ezen játszok (jellemzően online), ezen nézem a közösségi oldalakat, (Twitter, insta, reddit, 9Gag, stb) folyamatosan a wifin lóg, amit az S9+ hosztol neki. Ezzel fotózok, ezen nézek Youtube-ot, Twitchet ha lehet hangosan tartalmat fogyasztani, illetve napközben ezen böngészek ha kell valami. Talán kibírná estig, de amikor az S9+ töltőre kerül, akkor ez is.
    Az S9+ amikor otthon vagyok szinte végig a DEX-en van. Reggel amikor indulok munkába, akkor Spotify indul, bt fülessel. Kb 08:30 körül pittyen a twitch, hogy HH-t kell hallgatni, amit elindítok, leveszem a fényerőt, és berakom tokkal együtt a kisvakond nadrág mellzsebébe. Amikor vége, akkor megint Spotify kb délig. 13-14 óra magasságában már 20-30% a töltöttség, akkor megy töltőre. Hazafelé Spotify, vagy Youtube Prémium, majd hazaérve DEX. És persze ne felejtsük el, 24 órában megy az internetmegosztás, és a Flud nevezetű torrent kliens is, ha már ott van benne a 128gigás microsd. Korlátlan mobilnetem van, és nincs otthon vezetékes net, emiatt az összes otthoni eszköz is erről kap internetet.
    Már nem emlékszem mikor szerveztem szét a dolgaim két telefonra, de ha mondjuk e-sim-el össze tudnék költözni egy készülékre, akkor az a jelenlegi terhelés mellett kb reggel 11-re lemerülne. :)

Új hozzászólás Aktív témák