Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Béééla #93 üzenetére

    A nagybani piacra tudtommal van beugró. Ahogy a Metro áruházban sem vásárolhat csak úgy bárki, aki beesik az utcáról. Kell hozzá kártya.

    (#94) Porthoszx: Ebben tökéletesen igazad van. Valóban kockázatmentes, nem rossz hozamú befektetések, de korlátozottak a felhasználások. Tehát ha van pár feles milliója, befektetési céllal nem az igaziak a pénztárak, csak magán megtakarításra. De arra tényleg jó, ha valaki utána fel tudja használni.

    És én sem érzem jó ötletnek, ha egy átlagember csak úgy felmegy a tőzsdére, csak mert van pár milliója, amit némi haszon reményében szeretne megforgatni. Csak akkor, ha van egy megbízható tanácsadója, brókere, és rá meri bízni a pénzét. (no meg tényleg keresztet tud vetni rá, ha elmegy az a pénz :) )

    Én nem érzem beetető dumának, hogy ebből meg lehet élni. Meggyőződésből mondom. Nagy ára van, de szerintem ha valaki jól csinálja, meg lehet. De ehhez kell rengeteg idő, tanulás, képesség, meg némi szerencse.
    Meg kell egyfajta mentalitás is, hogy bukó után fel tudjon állni az ember.
    Nekem sosem volt meg egyik sem a fentiek közül, legfőképp időm és kockázatvállaló kedvem.
    (én dolgozom, nincs időm pénzt keresni :) )
    MLM és az egyéb piramisjátékokat meg ne keverjük ide, az az iparosított rablás témaköre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák