Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LosBlancosRM

    senior tag

    válasz swayze #3 üzenetére

    Samsungon is jött rendszeres frissítés, ha más nem, biztonsági. iOS se kap többet. Talán a maszkos feloldás volt ami jött, mióta megvan, de azt a problémát maguknak csinálták(persze nem lehetett felkészülni, hogy ránk engednek egy covidot). Nem hiszem, hogy sokan használnak egy telefont 4-5-6 évig, de nekem a Note9 is tökéletesen működik, csak az aksi ramaty, de azt nem kell bemutatni az iPhoneosoknak se. Ökoszisztéma biztos sokaknak jó, de nem találtam még olyat, ami miatt szükségem lenne pl egy macre. Azért, hogy ott csörögjön a telefon? Apple pay, faceid tényleg frankó, de nem gondolnám, hogy sokkal előrébb jár, mint a Simple, vagy a normális ujjlenyomat-olvasós telefonok(cserébe ronda a noccs). Nem rosszból, de sok az igénytelen ember, párom is megszokta, hogy lassan jönnek fel az élezetes gombok, már nem érdekli, plusz van jópár dolog, ami engem felhúz, ő meg csak legyint, hogy hát ez ilyen. Fagyásokkal, kényszerű bezárásokkal többet találkoztam az iPhoneomon, mint 3,5 év alatt a Noteon.

    Összességében nem tudnék jobb telefont választani, de nagyon sok hiányossága van. Remélem jövőre nem bohóckodik a Samsung és normális procit, üzemidőt tesz le az asztalra.

    Még arra lennék kíváncsi, hogy pl a SwiftKey tudásvesztése a MSnak vagy az Apple-nek köszönhető. :F

    Samsung Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák