Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Kasya #3 üzenetére

    Ez nem a Tidal hibája, a Rammstein az Spotify exkluzív lett pár éve már, szóval a többi szolgáltatónál sincsenek fent.

    Kíváncsi vagyok mikor jön és milyen áron majd. Pont most gondolkodtam rajta, hogy visszaváltanék Tidalra, mert egy ideje itthon hallgatok ugye főleg zenét, és már kezd feltűnni a minősége néhány tracknek. Csak Tidal esetén nem lenne meg az a kényelem, hogy mindenen is fut, például egy CLI-only RPi dobozon, amit tudok távirányítani a desktop kliensből.
    Illetve utoljára nem voltak még olyan extrák Tidalban, mint a song radio, meg amiket ajánlgatott, azoknak sem volt semmi köze ahhoz, amit hallgattam, hanem mindig az aktuális pop hulladékot akarta tolni.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Silenzio #14 üzenetére

    Mondjuk már mindegy, mert egy ideje nem igazán hallgatom őket :D

    De az jó, ha a discover része fejlődött, Spotify esetén az a bajom, hogy a song radiot amúgy imádom, de sokszor ugyanazt a néhány számot dobálja be, nem nagyon van változatosság, nem annyira lehet vele felfedezni újdonságokat már.

    Még azt kéne kiderítsem, hogy a tidal-cli-client tudja-e a Connect funkciót, és fut-e szolgáltatásként/állandóan egy Debian alapú RPi dobozon (vagy egyáltalán rá lehet-e varázsolni).

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Fera_27 #22 üzenetére

    Most rá kellett jönnöm, hogy igazából szinte semmi nem tud Tidal Connectet, csak néhány erősítő :U Az Android TV appjuk sem tudja, így nem tudom másik eszközről vezérelni a lejátszást. Csak Cast funkció megy, de az meg teljesen megbízhatatlan, folyton szétkapcsol, van hogy néhány számot kibír, de gyakrabban az van, hogy minden szám után megáll, sőt, sokszor meg sem találja a hálózaton az elérhető eszközöket.

    De ezt ha félretenném, akkor is az a helyzet, hogy most kicsit visszaváltva Tidal-ra, ugyan fejlődött, de még mindig nem igazán kényelmes Spotify-hoz képest :( Nagyon kevés tematikus és automata listájuk van, a Track radio elég kevés számot tartalmaz (20-25 lehet talán), a kezdőoldalon továbbra is általuk promotált popzenéket ajánlanak, függetlenül attól, hogy milyen zenéket/előadókat tettem be kedvencnek.
    Szóval hangminőségben lehet, hogy jobbak, de funkcionalitásban azért nekem ez még nem az igazi sajnos :(

Új hozzászólás Aktív témák