Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F e Z o

    veterán

    válasz đayW@LkeR #59 üzenetére

    A cod4 után is sokan várták a World at war-t, s a 90%-ok csalódott benne. Remélem ez most nem ismétlődik meg.

    H2O über alles!

  • Xaels

    félisten

    válasz đayW@LkeR #91 üzenetére

    Bőven több mint 1 hónap kellett mire sikerült hozzáférni a játékhoz a csalóknak.

    Ezt honnan vetted? Nagyon egyszerű, szinte semmit nem változott a motorja alapjaiban(iw3mp.exe és társai) és pl. WAW-ban is már 3nap után volt csaló a szerverünkön mivel alig kellett módosítani a csaláson, hogy működjön az "új" környezetben. BO estében sem lesz másképp elhiheted. Az egész maradt ugyanazon az alapokon ezt teljesen jól meg lehet állapítani.

    Ez a MOH meg úgy ahogy van hulladék multiban és semmi másra nem volt jó ez a Beta csak, hogy rájöjjek Battlefield 3-ig ebben a stílusban semmi értelmes nem fog jönni, akárki akármit mond. Jöhetnek évente az új MOH részek és a COD-ok is amik aztán megint eladási rekordot döntenek majd, de egyik sem lesz több egy túlárazott bőrlehúzós agyatlan hentnél(persze néha az is kell de nem minden évben ugyanaz kicsit más köntösben).

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Polllen

    nagyúr

    válasz đayW@LkeR #91 üzenetére

    Te gyermek...most a PC-s verzióról beszélgetünk? Nagyon messze van az a BEST-től az MW2...az lehetett volna, ha optimalizálnak az iwnet-n, de nem tették meg...

    jozefgucci1 szavai pedig az mw szériára is igazak...amíg az mw2 csúcsot dönt, hülyék lesznek jobbat kiadni.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • BalaNce87

    addikt

    válasz đayW@LkeR #98 üzenetére

    Azért ne túlozzunk már:U senki nem mondta hogy a vac olyan szuper lenne, de a pb-nél biztos jobb, én cs-be még nem találkoztam csalóval, mw2-be fura mód meg fix hogy egy nap ha játszol beleütközül egy kettőbe, és ez inkább a játék hibája, elavult a motor és így még könnyeb megkerülni a rendszert és írni rá csalásokat. Ész érvekkel jönnek elő az emberek amik teljesen jogosak és te mégis ellenkezel vele. Durván egy modder ingyen megtudná csinálni a cod4 utáni részeket... pláne a wawot, ezzel lehet nem egyet érteni, de attól még igaz, csak szépen bele kell gondolni. Azért így kiállni az mw2 mellett, pedig nem érdekli az iw-t hogy hányan csalnak és milyen gyakorisággal meg az iwnet se, ha érdekelné őket akkor nem jelentéktelen dlc-et dobnának ki, hanem foglalkoznának is a problémával, kiírtani nem lehet az összes csalót, de legalább csökkenteni vagy valami, bejött a várt bevétel és onnantól nagy ívben. :K Sokan meg mindig a steamre panaszkodtak, de abba senki nem gondolt bele hogy a játékkal van a bibi, mert steamnek azon kivül, hogy futtatja a játékot semmi köze hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • Xaels

    félisten

    válasz đayW@LkeR #98 üzenetére

    "Xaels: Ezt honnan vetted? A Gamepodon volt asszem elsőnek, majd GameStar is írta.
    Itt azért kellett módosítani, mert a Steam VAC-ját használja, bár nagy büdös nulla a Steam védelme.
    " Most azt hiszed vagy tényleg így volt... 1hét sem telt el amikor már full rank-os emberekkel futhattál össze(prestige-ben)

    "BO estében sem lesz, másképp elhiheted. Az egész maradt ugyanazon az alapokon ezt teljesen jól meg lehet állapítani. Így van a védelem továbbra is VAC sajnos! A többi minden más..." Itt perpillanat a játék motorjára gondoltam. Az alapok ugyanazok maradnak, csak nem hiszed, hogy 1 év alatt a Treyarch teljesen új motort ír a játékhoz. WAW-nál sem tették meg itt sem fogják. Az xp-zés meg stb. nem fog beleszólni a csalásba.

    "2.) A profilok egy központi szerveren tárolódnak." WAW-ban is volt ilyen és szart sem ért simán configoltam saját szájízre a játékot.

    "5.) A szerverfájlokat nem fogják kiadni
    6.) Black Ops szervereket kizárólag a GameServers.com szolgáltat majd
    " BC2-ben is láttam már a PB-t MultiHack-el kidobni embert. Amúgy meg itt megint előkerül egy nagy probléma, méghozzá a Lagg.

    "A másik még neked Xaels ez a játék több mint agyatlan hent." Játszottál már TF2-vel Battlefield(XYZ)-vel vagy Arma-val, Operation Flashpoint-al? Ezek nem csőshooterek ahol be vagy szorítva egy kis helyre és az győz akinek több a tölténye vagy nagyobb az e-penisze.

    Akkor hol van normális Community Mod? MW óta nem láttunk ilyet innentől kezdve a pubos agyatlan henten kívül másra nincs lehetőség. Ha 5-en megpróbáltok felmenni valahova akkor csoda, ha 2mapot kibír az IWnet.

    "Polllen GYERMEK! PC-s verzióról beszélgetünk? Válaszom határozott NEM! Multiplatform szinten ez az ISTEN!" Ezt nem nekem szántad de válaszolok. Ki nem szarja le a multi platformot, hogyha a több platformos játékosok el vannak szigetelve egymástól. Attól, hogy X360-on vagy PS3-on sokan megvették az nem jelenti, hogy ez a legjobb. X360-on pl. ott a Halo sorozat ami single-ben porig alázza a COD-ot és Multiban is legalább annyian játszák, ha nem többen.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • BalaNce87

    addikt

    válasz đayW@LkeR #101 üzenetére

    Az incidens után minden játékos aki bant kapott küldtek nekik 2 l4d2 példányt és nem csak úgy figyelmen kivül hagyták, hogy ez van srácok, meg valószínű hogy nem hónapokig lettek bannolva hanem pár napig vagy egy hétig. Szídni lehet vac-ot, de pb még mindig rosszab, hiába kapja a frissítéseket nem nagyon lehet észrevenni, gyorsan kiküszöbölik. Az meg hogy mw2-be ezer csaló van.. pb alatt is ugyanez folyna, ahogy az az előbbi cod részeknél is volt, cod-ba mindig is kiemelkedően elszaporodtak, tévhitbe meg tényleg ne élj hogy ha nem vac lesz akkor minden jobb lesz majd.
    A modderes dologba meg mi olyan vicces? komolyan egy kezemen megtudom számolni azokat a "hatalmas" újításokat amiken 2 évet dolgoztak, de tényleg ez ennyire vicces? :) mondjuk az ok hogy ez nem számít manapság az embereknek.
    Azért ennyire nem kell védeni, el kell ismerni hogy populáris játék, de közel sem óriási alkotás, ahogy azt sokan hiszik, ezt nem megbántásképp mondom de ha lenne egy olyan játék, ami csont ugyanaz mint mw2 csak nem call of duty lenne a neve érdekelne egyáltalán? most mondok egy egyszerű példát, van az az új justien bieber gyerek, populáris a zenéje milliók rajonganak érte, de mégis egy rakat szar az amit csinál, ez csak üzlet. Az meg már ki lett tárgyalva, hogy évente nem lehet annyi újítást belerakni egy játékba hogy az megérje, kivéve a nagy rajongóknak, de komolyan tényleg kíváncsi lennék hogy mik azok az újdonságok amiken annyit kellett esetleg dolgozniuk, érdekelne. Másik példa mw2-höz ki lett adva 2 cod4-es map, szerinted azzal mennyi munka lehetett őszintén, mégis pénzbe került. Amíg egy bizonyos szintet lenyomnak az emberek torkán és rekordokat dönt, felesleges is hozzá érni, ezt gondolom megérted. Előre elkönyvelem hogy a cod10 is rekordokat fog dönteni és nem nem vagyok jós.

    [ Szerkesztve ]

  • Polllen

    nagyúr

    válasz đayW@LkeR #98 üzenetére

    Örülök, hogy helyettem is megválaszoltad az új kérdéseid...így már nem kell többet kommunikálnunk... ;]

    Természetesen FPS-ben IS van ennél jobb sztem, de szived joga ezt gondolni és nyomni ezerrel... :U

    Szerencsére nem vagyunk egyformák ;]

    Amúgy abban az 500 órában amit kb mw2-vel játszottam elég sok lagot és csalót láttam...az hogy néha jó...bah...MINDIG lagmentesen és normális antihaxal kellene futnia.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák