Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MAxxYD

    tag

    Tegnap megint játszottam vele cirka 3 órát. Egyszer vagy 15 percig nem működött az EA Online, de amúgy nem volt vele gond. Nem tapasztaltam lag-et, de persze mindig csak alacsony ping-ű helyekre léptem be.
    :Y :Y A lényeg az, hogy - ne üssetek agyon , de - határozottan élveztem a játékot. :Y :Y
    Nem állítom, hogy tökéletes, de mindenesetre élvezetes. Persze anyáztam is nem egyszer, de ez nem újdonság, más játéknál is előfordul :U
    Aki BF2 hasonlóságot vár, az nagyot fog csalódni. Én csak a tesóm kedvéért játszottam a BF2-vel, de sohasem szerettem. A COD-ok felpörgetik az embert, a BF2-ben meg csak elalszok és szar eredményeim vannak. Néha utána még MW2-őztem egy kicsit, hogy megnyugodjak, tudok még lőni :DDD
    Lehet, hogy csak szerencsém volt, de általában olyan szerverekre sikerült belépni, ahol nagyjából egyenlőek voltak az erőviszonyok. Hétfőn szerintem még az volt a gond, hogy mindenki csak rohangált, anélkül, hogy tudta volna mit kell csinálnia. Persze most is voltak ilyenek, de a társaság több mint fele szemmel láthatóan tudta a dolgát.
    Nagyon remélem, hogy lesz benne sima free for all, mivel az a kedvencem ;]
    Nem vagyok szakértője a fegyvereknek, de szerintem kiegyensúlyozottabbak, mint a BF2-ben. Itt az RPD-vel pl. nem lehet nagyobb távolságból ölni (szemben pl. az M60/MG36-al).
    A fronton való tömeges spawn-olódás továbbra sem tetszik, de ha ezt korlátoznák létszámügyileg (pl. max. 5 fő az elfoglalandó bázis közelében), akkor együtt lehetne vele élni. A védők spawn pontjait pedig előrébb kellene tolni némileg.
    Egyik játék sem jöhet be mindenkinek, így ez sem. Természetesen a BlackOps-t is meg fogom venni és azzal játszok majd, amelyikhez éppen kedvem lesz :D
    :DD Ez színtiszta vérengzés, minimális taktika. Aki mást vár, az ne vegye meg. :DD

Új hozzászólás Aktív témák