Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz Tikakukac #60 üzenetére

    A MediaMarkt 300k-ért adta az utolsó darabot, én úgy ítéltem meg, hogy az nagyjából korrekt ár. Korábban 340-ért adták, annyiért nem vettem volna meg.

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz Tikakukac #62 üzenetére

    Persze ez világos. Igazából a G752 nagyjából megfelel ezeknek a követelményeknek, persze még kell bele egy SSD, sanszos hogy bővítve lesz még RAM-mal is, de egyébként abszolút rendben van. Ugye itt az a kérdés, hogy mennyivel lesz ez így jobb.

    A jobb az azt jelentené, hogy 2 Windows 2016 problémamentesen meg lesz egymás mellett az NVMe SSD és a CPU/RAM miatt. Az általam nyúzott produktumok (WD/WD2) közepes beállításokkal FHD-ban rendben mennek. Amivel eddig sem volt gond, az a GNS3, Cisco PT, és programozás, a Visual Studio-nak és a PhpStromnak eddig is elég volt a HW.

    (#63) pengwin: 60 napom van, hogy megtudjam megérte-e (ugye a MM ad 60 nap visszavásárlási garanciát). Ezt a gépet, amit most használok i7-tel kellett volna megvennem, anno ~15k volt a kettő között a különbség. Az más kérdés, hogy ha a gép a meglévő HW-t nem tudja lehűteni, mit kezdett volna egy akkora kazánnal?

    A notikkal a legnagyobb baj a kevés fejleszthetőségen van. Ha nem BGA lenne a CPU és a VGA, hanem cserélhető, akkor hosszú évekig (>4 év) el lehetne lenni egy géppel. Érhető, hogy a gyártóknak miért nem tetszik ez.

    [ Szerkesztve ]

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák