Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    válasz zseko #59 üzenetére

    Értem hiszen annak idején megjelenéskor én is S2-őt akartam venni. Bementem a megjelenés napján a Telenorhoz, odaálltam a készülékfalhoz leemeltem a készüléket, és bekapcsoltam. A lezárási képernyő elhúzásakor már annyira szaggatott hogy az nem igaz. És utána elkezdtem lapozgatni és még jobban szaggatott és még jobban. Gyorsan visszaraktam a telefont és megkrérdezte egy eladónő hogy tud-e valamit segíteni, erre én Most már nem..... Azóta a Galaxy család nem olyan jó ott volt az ACE/ACE2 Gio, Mini/Mini2 Y és társai amelyek nem sikerültek túl jól szerintem. Vettem egy smart hub tv-t, persze samsungot és egy hét alatt befuccsolt. Ennyit a samuról. Ugyanígy volt egy fényképezőgépnél is csak az másfél hónapot bírt. Pedig én vigyázok mindenre...Kijött utána az S3 és a GTA szaggatott rajta, pedig XperiaU/P-n ment simán..... Ezután nagy kétségeim vannak a Samsung iránt, ezért már nem is nagyon érdekel az egész Márka. Nem vagyok fan és nem is vagyok Unfan se de ezek megtörtént esetek ezért nem tudom hogy hogy van pofája a samunak ennyire magas áron adni valamit....Na majd holnap megnézem az S4-et és adok neki egy esélyt.... De nem hiszem hogy elnyeri a tetszésemet.... Én csak ezért nem értem a samu vásárlókat. Meg a MediaMarktban is inkább 40k-ért veszenk 2Mpx-es kamerás Vga videófelvevős 240pixeles képernyőjű szar samsung telót 600Mhz procival, minthogy egy 25k-ért vennének egy Huawei ascend y200-at. Na én azokat nevezem elfogult samsung fanoknak.

Új hozzászólás Aktív témák