Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    Az a durva, hogy a három hazai szolgáltató adat roaming kínálatában mekkora különbség van. Vannak olyan országok, ahol T-s kártyával 398 Ft /100 KB áron netezek, míg Vodánál 2990-ért egész hónapra napi 50 MB áll rendelkezésre, ezen felül pedig 560 FT 100 KB. Pannonnál az egyik boltjuk szerint még adat roaming csomagok sincsenek. :F

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz djculture #42 üzenetére

    Ne felejtsünk el pár fontos részletet, ha T-nél készüléket váltunk:

    1. Sokan egy adott díj csomagot használnak évekig, akár van rablánc, akár nincs. Erre aláírni 2 évet nem túl megterhelő vagy kockázatos.
    2. A T régóta biztosít (készüléktől függően) 10-24 hónapos, 0 költséggel megfejelt részletfizetési lehetőséget. Sokaknak nagyon nem mindegy, hogy egyben kell 90 ezret kiperkálni, vagy 30e Ft mellett még 12 hónapig fizet 6e Ft-ot.
    3. Az Aranykártya pontokat beszámítják készülékváltáskor. Két év alatt, átlagos 5-8e Ft-os előfizetéssel össze lehet gyűjteni 10-15e Ft kedvezményt.
    4. A legtöbb készülékre webshopos vásárlás esetén 10 % kedvezményt adnak.

    Egy tipikus példa:
    Megtetszik a boltban a Lumia 800, és hajlandó vagyok a meglévő MédiaMánia S vagy Mozaik S csomagra aláírni 2 évet. Bemegyek a webshopba, ahol azt látom, hogy 87291 Ft-ért kínálják, de lehetőségem van 12300 kezdővel és egy évig havi 6e Ft törlesztővel elhozni. A 10e Aranykártya pontom levonása után 2300 Ft-ot fizetek helyben.
    Azért ez nem rossz, és a legtöbb ember így csinálja.

    (#44) hdanit610
    A T-nél 8+fáért függetlenítenek.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Rusi #61 üzenetére

    A kérdés jó, de nem tudok pontos választ adni. Nekem van 5-6 előfizetés a nevemen (céges is kettő, amiket utólag térítenek), és a számlák visszamenőleges átnézése nélkül csak saccolni tudom, hogy melyik mennyi pontot "termel". Valószínű, hogy nem pontos a korábbi becslésem, de azt nem hiszem, hogy 10e helyett csak 2000 pont jönne össze az említett díjcsomaggal 24-25 hónap alatt. :F

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák