Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M5Norbi

    őstag

    válasz Gusztáv #26 üzenetére

    Hát igen. Akinek ennyi van annak nagy valószínűség szerint amúgy sincsenek nagy gondjai az autóvásárlással.
    Talán hangsúlyozom talán környezetvédelmi szempontból hasznosabb lehetett volna ha azoknak adnak támogatást akik enélkül nemigen tudnák lecserélni a 15-25 éves igazán környezetszennyező kopott motorú füstölő olajzabáló autójukat. Ha egy 3-4 esetleg 4,5 milliós új autóra kaphattak volna 1,5-2 milliós támogatást esetleg a maradékra kedvezményes hitelt máris megszabadultunk néhány ócskavastól és új környezetbarátabb autók kerülnek forgalomba. És még a kereskedelem is jól jár.
    Mert valljuk be az hogy butikosné illetve jólmenő vállalkozóné lecseréli a kedvezmény miatt a 3 max 5 éves X3- asát egy ilyen fapadosabb villanyautóra nem olyan nagy dolog mégis az adófizetők állják.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

  • M5Norbi

    őstag

    válasz Tapsi #31 üzenetére

    Inkább a a te gondolkodásmódod áll távol az átlagemberekétől.

    Nyilván nem is a te általad leszólt csóró magyar társadalomba tartozol ha neked a 11 millió nevetséges.
    Sőt talán nem is itt élsz. Bár távolról kár idemondogatni a tutit. És ha egyszer erről az országról van szó és itt adják a támogatást akkor hogy a fenébe jön ide a nyugat......
    Itt többet tehetnének a környezetért más módon.

    Én sem vagyok csóró de sosem neszélnék így senkiről.

    Azok a számodra köpedvények sok embernek megfelelnek. Egy Skoda Fabia, Toyota Yaris szerintem teljesen élhető lehet.
    De hagyjuk én nem vitázom veled.

    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

  • M5Norbi

    őstag

    válasz Tapsi #33 üzenetére

    Te is a saját véleménybuborékodból indulsz ki.
    Igen soknak van.....és akkor azoknak még adjunk?
    Egyébként kíváncsi lennék ha belengetnék hogy a pozitív elbírálók úgy kaphatják meg ha hajlandók egy rendes NAV vizsgálatra hányan lépnének vissza. Mert sok embernek azért van több az átlagnál mert nem adózik.
    Oké ez megint más téma .

    Igen ezek alsó kategóriások senki nem állított mást. Ahogy azt sem hogy az Insignia luxus.
    Bár a luxus fogalma azért nem feltétlenül egyértelmű.

    Ha úgy nézzük S Klasse- n alul semmi sem az sőt az is elmarad egy Bentley- től.
    De nem is erről van szó.

    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

  • M5Norbi

    őstag

    válasz Tapsi #35 üzenetére

    A magyar melósok jelentős részének nemhogy ezek de még az említett alsókategóriás autók is álmok maradnak.

    De egyébként ha egy a pénzéért megdolgozó programozó kap támogatást az korrekt és hajrá kapjanak többen.

    De a magyar társadalmat ismerve biztos hogy nagyrészt nem ilyenek kérték.
    Biztos vagyok benne hogy az újgazdag nemadozó vállalkozók sokkal inkább álltak érte sorba és majd másodautóként használgatják a SUV mellett vagy jólesz az anyukának lánynak mamának stb. Nameg elmondhatják hogy van ilyen is.
    Ezért nem biztos hogy ebben az országban ez a jó módszer.

    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Új hozzászólás Aktív témák