Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Graphics #47 üzenetére

    Látom, neked se ment át a lényeg ... :(
    Egyébként nem gondolod, hogy kicsit ez "ágyúval verébre"? Feltenni egy 3rd party (adott esetben fizetős) programot, csak azért mert a programozónak nem jutott eszébe betenni "1,5 programsort" a kódban. Hááát....

    "99%-nál leveszi a hangot, 100-nál pedig visszarakja... A kettő között eltelt idő kb 1-2 perc ha van"
    Azt ugye vágod, hogy ez így pont nem működne? ;) ... ill. csak akkor, ha 99%-nál húzod le a töltőről.

    "De magam alá csinálok, hogy ez a legkomolyabb probléma."
    Ne tedd! :DDD Inkább felteszek más rendszert, mert a készüléket egyébként szeretem. Ezt is, és azt is leírtam, hogy nem csupán ez az egyetlen gondom vele, de hagyjuk. Itt páran nagyon csúnyán fanatizálják a Miui-t, úgyhogy be kell lássam, semmi esélyem. :)

    (#50) Justreboot
    Kb. olyan hangot ad. Abszolút nem diszkrét.

    Egyébként a kollégám Huawei P8lite-ja sem "tilinkózik". Épp az imént kérdeztem meg. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Graphics #47 üzenetére

    "De magam alá csinálok, hogy ez a legkomolyabb probléma."
    Ettől dobtam én is hátast. :D

    (#48) llaszlo
    "Igen, én a nyugodt életet választom."
    Nekem este 21,30-kor magától kikapcsol, reggel 07,30-kor meg be. Aki egész nap képtelen volt, az ne éjjel akarjon. Pedig napi 4-5 órát beszélek.

    "De amúgyis van olyan opció, hogy néma módban a kivételek csörögnek, ha valaki nagyon elérhető és függő akar lenni."
    Ez az opció nem a néma módnál van, hanem a csendesben.

Új hozzászólás Aktív témák