Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shinnokina

    tag

    válasz Silenzio #382 üzenetére

    Nekem nem tűnik fel semmi különös ezen a videón, a P20 próm se csinál szebbet menet közben és folyamatos kamerarángatás mellett... Ez szerintem már egyszerűen nitpicking, ha valaki profi videókat akar csinálni, vegyen profi kamerát hozzá és ne egy 150 ezer forintos mobiltól várjon csodákat. Lassan már tényleg ott tart a fikázás, hogy ennyi pénzért legyen aranyból, tudjon DSLR-színvonalat és nem mellékesen még profi videókat is csináljon gombnyomásra, ja és lehetőleg szuperszámítógépes képességekkel is bírjon... Kávét ne főzzön le hozzá? :)) Én most több topikot figyelek, mert épp azt szeretném eldönteni, hogy milyen telefont vegyek, és röhej, ami itt folyik, mindegyik topikban van 2-3 ember, aki az élő fába is beleköt. Egész biztos vagyok benne, hogy pár embernek ezen a fórumon egyetlen gyártó sem tudna olyan készüléket összerakni, amivel elégedett lenne. :) Minden telefon kompromisszumos valahol, el kell dönteni, hogy mi az, ami fontosabb. Ha neked a videó fontosabb, akkor keress másik készüléket.

    Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

Új hozzászólás Aktív témák