Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szpali

    addikt

    válasz joey04 #111 üzenetére

    - A következő probléma az egykezes kezelés. Alapvetően számomra sokkal instabilabb mint iOS-en, de meglepő módon ha gesztusvezérlésre váltok, akkor egyáltalán nincs is, ahogy pl picture in picture sem érhető el, ha ezt a vezérlést választom. Rákerestem, más is panaszkodott erre korábban, nem tudom azóta van-e megoldás, és nem találtam.

    Én erre egy lebegő labda gombot használok, viszont sokszor elfelejti a rendszer, hogy minek is kellene történnie, ilyenkir az egykezes használat ki-be kapcsolása segít... :(

    - ha mondjuk érkezik egy értesítés a telefonra és be van állítva, hogy csak azonosítás után lássam a tartalmát, akkor fel kell oldanom a telefont, belépve a főoldalra

    Arcalapú vagy Bluetooth eszköz (miband, amazfit cuccok) feloldás ha aktív, akkor működik.

    Gyorstöltés:
    Tényleg zseniális, DE! Gyorstöltéssel sokkal kevesebb ideig bírja a telefon, mintha egy kisebb teljesítményű töltővel töltenéd fel 2-3 óra alatt.

    iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Új hozzászólás Aktív témák