Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Fred23 #58 üzenetére

    Ezt mondogatják minding mint az SE2-t. :)
    Amúgy lenne bármi értelme? Úgy értem az iPod eladások még a SE-ét se érik el, sőt nagyon alatta vannak. Lehet hogy megéri tradícióból tartani, de piaca az nagyon nincs.

  • vicze

    félisten

    válasz Fred23 #63 üzenetére

    Jó de akkor nem a zene hallgattatás miatt vennéd, amire elvileg ki van találva. Hanem iOS-es GSM/GPS nélküli eszköznek? Valahogy csak butateló mellé tudnám elképzelni így elsőre.
    Jelenleg még az iPad is jobb választás pusztán a rendszert tanulni, főleg gyereknek, sokkal több feladatot ellát és kijön 120-ból.

    (#64) nkmedve:
    "AirPods egy kb. 30-40 dolláros kábeles füles hangminőségét hozza"
    EarPods hangázást adja, ami 5e körül mozog és annyit is ér.

    Ha nem kellenek az extrái, nem veszed meg ez teljesen egyéni döntés, és mint leírtam maga az eszköz nem a hangzásról szól.

    "ne próbáld megmagyarázni, hogy milyen tökéletesen szól"
    Egy betűvel nem írtam ilyet, és továbbra is a túlzások és ferdítések... :U

    "A 3 S-es gyártó hivatalból való fikázása pedig enyhe szemellenzősséget mutat"
    Mivel jelenleg is Sony fülest használok(többek közt), kötve hiszem, hogy bármilyen szemellenzősség lenne bennem.
    Pusztán több száz fülhallgató kipróbálása, és 50+ birtoklása egy csöppet nagyobb perspektívát ad mint a többségnek. Ahogy hasonló tapasztalatokkal mások is erre a következtetésre jutottak, talán nem véletlen.
    Ennyit a hitről...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák