Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Ez legnagyobbrészt a google hibája, mi a halál p-nak ad ki ilyen sűrűn, aztán meg sír a szája, hogy nincs elterjedve. Még kint sincs igazán a 8-as, de már a 8.1 is úton van.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz atike #29 üzenetére

    nem bírtam módosítani már.

    oké, két gondolatot fogalmaztam egybe, gyorsan, és rosszul :) Azt várom a 8-al remélhetőleg már változni fog a helyzet, az a 'sírás' valójában a biztonsági frissítésekre vonatkozott :B. Ettől függetlenül tartom, hogy az egész nagyrészt a google sara. Egyrészt eszetlen tempóban adják ki az újabbnál-újabb verziókat, amit a gyártók úgy-ahogy akarnak csak lekövetni, másrészt a gyártóknak adott nagyfokú szabadság (úgy alakítják át a rendszert ahogy akarják) sem segít azon, hogy a frissítéseket, biztonsági javításokat, új rendszereket megkapjuk. Évekkel ezelőtt meg lehetett volna már oldani ezt, de hogy ez most tényleg nem érdeke, vagy hogy valóban ennyire 'fogalmatlanok' dolgoznának ott vezető beosztásban, azt nem tudni. Volt, mikor egyenesen visszafele fejlődött a rendszer a 4-es környékén, nem előre. A 18 hónapos kötelező támogatás is inkább tűnik egy ordas kamunak és/vagy a nagyközönség megnyugtatásának, mint valódi működő megoldásnak. Persze kellett az engedmény, hogy elterjedjen a rendszer, de most már ez hátráltatja a legjobban.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz HarleyCustom #35 üzenetére

    Az a kérdés, milyen telefonon használod. Ha a telefongyártó nem adta még ki (mókolt szarok nem érdekelnek, már bocs hogy így írom), mert még a saját szemétjeit pakolgatja bele ('jó' esetben, a másik esetben nem is foglalkozik frissítéssel /és akkor még ott van a szolgáltató is, ha nem független a telefon/), akkor akarhatok ugyan friss rendszert használni, nehézkes lesz.

    Egyébként S8+, nézz utána mi van rajta. 7.0 rendszer, október 1. frissítéssel. Se 7.1, se 7.1.2, 8-as meg jövőre, valamikor.
    Mikor is adták ki a gyártóknak a 8-as előzetesét? Mióta fejleszthették rá? Bőven ki tudták volna adni megjelenés után pár héttel.

    Ez persze a telefongyártó sara, nem is kicsit. De minek erőltesse magát? A google-é az (és ezt tartom a nagyobbnak), hogy hagyta ezt ennyire elfajulni. Persze írtam, hogy mit gondolok, miért, ami valahol érthető. Csak most már nehézkes és fájdalmas javítani. Ezért várom azt, hogy a 8-as végre változást hoz, na persze csodát ettől sem várok, főleg a már kint lévő mobilokon, tekintve, hogy a rendszernek a jövőbeni frissítéseket érintő, legfontosabb részét gyakorlatilag nem kötelező beletenni a már piacon lévő, és frissítést megkapó modellekbe (ha jól értelmeztem a cikkeket).

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Deck #39 üzenetére

    Persze, mint írtam én is. De most komolyan, még nekem kelljen mókolni a telefont, mert valaki-valahol sz@rik rá? Ne már. Az S4-nél még csináltam, de már nincs türelmem hozzá.

    (#40) frankweber nem vagyok annyira felháborodva :) Ha meg már android meg 'szabadság', ne a gyártó döntse már el, hogy akarok-e jack dugót használni; akarok-e sd kártyát használni. Hogy csak két példát említsek, amiért a google telefon kiesett :)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák