Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz #04824576 #141 üzenetére

    Mivel DOS-ból jövök (meg előtte Commodore, Spectrum), ezért nekem a file managerből indítás a természetes. Ha valamit "save as"-olni kell, azt is valahova a C:\tmp könyvtárba mentem, hogy utána Far Managerből (rosszabb esetben TC) megnyissam, megnézzem, kicsomagoljam, akármit csináljak vele. Ebbe a "világba" nem fér bele semmilyen default könyvtár, és értelme sincs, hiszen nem onnan indulok, hanem ami a file managerbe el van mentve, azaz nálam a C:\. Far Manager be van bindelve Win+1-re, azonnal nyílik. És ha már ott vagyok, fontos fileokról helyben Shift+F5, akkor sincs baj ha véletlenül elszáll menet közben megnyitva (és még arról is van mentés). Az egész C:\ meghajtó amúgy is csak ideiglenes tár, a fontos dolgokra külön vinyó van, oda mentek. Aztán arról még 4 helyre készül mentés. Még ha össze is omlana a rendszer, akkor is csak időveszteséget jelentene újratelepíteni. Amikor azt látom hogy valaki Windows Explorerrel szerencsétlenkedik (pláne egérrel), agyfaszt kapok. :) Egy file manager lényege hogy egérhez se kelljen nyúlni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák