Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz Pingüino #267 üzenetére

    Azt azért ne feledd, hogy a Flash nem az Adobe saját fejlesztése, mint a PDF, hanem egy akkor 10 éves szoftvert vettek meg 2005-ben. És mivel a Macromedia is ingyen adta a lejátszós plugineket a böngészőkhöz + akkoriban TÉNYLEG nagyon elterjedt volt a neten, ezért össznépi harag lett volna, ha hirtelen fizetőssé tették volna a lejátszót.
    A fejlesztői része viszont, tudtommal, fizetős program volt, szóval jött onnan pénz (bár nem lépődnék meg, ha a kicsik közül sokan torrentről szedték volna le).

    Valaki írta az XP-t, és szerintem is az elengedés lett volna helyes megoldás. Mert a régi Windows életciklusok végén is MINDIG ment a hiszti a sok-sok felhasználó miatt, de aztán 1-2-3 év, és lecsökken a számuk és arányuk ha hinni lehet a statisztikáknak, hogy már ne jelentsenek jelentős kockázatot. Szóval, nem lett volna példa nélküli ez sem, és ha lassan is, de kikopott volna a technológia, DE! a nosztalgiázók még mindig tudtak volna Flash játékokkal natív módon játszani.

    #282 Minden hibája ellenére a közszféra egy biztonságosabb alternatva az álláshely szempontjából, azaz ott kisebb az esélye a megszűnésnek vagy a leépítésnek, mint egy versenyszférás cég esetében. Persze az se 100 %-osan biztonságos, főleg egy kormányváltás után, bár akkor inkább a felsővezetésnek kell izgulnia.
    Illetve azt se feledd, hogy egy munkahelyváltás mindig rizikós, és nem minden esetben teljesülnek azon ígéretek és elvárások, amik miatt a váltás mellett döntött a dolgozó. Nem beszélve arról, hogy ha az embernek pl. hitele van, akkor tényleg nem nagyon érdemes kockáztatni.

    #284 gabo9201 +1, vidékiként én is átérzem.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák