Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Pingüino #178 üzenetére

    Nem ragaszkodnék én hozzá hidd el ha nem lennének eszközvezérlő szoftverek amik még igénylik. Komolyan annyi jött le beszélgetésünk során hogy ragaszkodom a flash-hez? Nekem nem hiányozna ha megvárták volna míg kikopik mindenhonnan... routerek, ilok, ipcamok, nyomtatók, stb. Vagy ha az eszközparkunk olyan lenne hogy nem érintene a dolog. De nem csak én vagyok így, sok sok országban van még olyan IT rendszer ami nem csak 5évnél fiatalabb eszközökből/szoftverekből épülnek fel. És azokat is működtetni kell, ami mostantól bonyolultabb lesz. Arról nem is beszélve milyen agyrém módon megírt sérülékenységekkel megáldott programoknak vagy rendszereknek kell működni mert nincs helyettük semmi. Bár az utóbbi három évben látszik némi javulás de még mindíg túl lassú fejlődés. Hidd el nem a jetigames hiányzik... :D

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák