Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Matada2.3

    veterán

    Régen mindig oltogattam a HTC-t, hogy micsoda blama már ennyiért a középkategóriában egy telefon, de még az alsóban is, a gyenge hardware miatt. Aztán egy M8-cam lett használtan, ami szétzúzott Olyan gyors volt, átgondolt és "kés a vajban", hogy elkezdtem szeretni őket. (Előtte is bírtam a One X-eket, meg az azelőtti Desire-öket), ám ez még nem győzött meg maximálisan, hogy más szegmensben is jók.

    Javítottam nem is olyan rég egy desire 500-zat, amiben snapdragon 200-as proci volt. Azt gondoltam, micsoda hulladék ez már + amennyibe került anno. A vicc, hogy olyan szélsebes és reszpozív, hogy csak na, a kijelzője is gyönyörű és ilyen kategóriában a többi készülék jobb belsővel, csak kullogott mögötte.

    Egy ideig járt nálam 626, ami már középkategóriának volt mondható, ettől se vártam el sokat, ám ez is duplán teljesítette azt amit kérek egy készüléktől. Nem fagyott, keveset gondolkodott, nem produkált semmi megkérdőjelezhetőt. Az egész rendszer stabil volt.

    A konklúzió számomra, hogy érdemes HTC készülékeket venni azoknak akik nem 1 év után akarják cserélni a telefont, hanem megbízható és stabil partnert keresnek huzamosabb ideig. Megéri a felárat..

    Persze én jobban preferálok más márkákat és a Xiaomi meg a Meizu (+ sok más) bőven elhúztak ár/érték arányban és néha jobb is ezeket venni, de a HTC még mindig ott lebeg előttem mint vetélytárs.

    Ezt maximálisan objektíven gondolom. :)

    Finn the human

Új hozzászólás Aktív témák