Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sb #127 üzenetére

    egyik nap 1600af volt a gépben 4g-n, másik nap 3600 4g-n
    nem hiszem, hogy pont akkor hackelték meg a w10-et ( : de ac. od. ritka hitvány volt az 1600af-fel smt-vel, nélküle jobb volt
    3600-nál smt-vel már kvázi szárnyalt, onnatól nem is bántam hogy pontosan dupla annyiért vettem mint az 1600af-et - ami pár kattintás után 2600, de jobb is lehet -
    épp elég game teszt van yt-on, ha vkinek van belőle kedvenc akkor kipróbálja gyakorlatban valid-e
    videózni épp elég lenne, nem kellene kimérni..egyiken rángat/szaggat/anomáliák..másikon folyékony
    de meg lehet nézni a 3100-at 2600 ellenében, sokszor nyakán van, van hogy jobb is c2c, hiába 4c/8t
    jobb ipc, jobb smt ami - úgy vettem észre - játékoknál biztos nem fékez be
    elmút két évben pár cpu-t kipróbáltam, vga-t is, így azért némi tapasztalatom lett
    valószínűleg azt sem lehet kimérni ha forzában az árnyék arrébb ugrik hirtelen megállásnál...de látni lehet ( :
    és ha én azt a 3800x mellett már nem látom, nem érdekel ki mit és hogy mér, mert az előtte levő cpu-k voltak a gyenge láncszem
    ennél előző nap 3100 volt benn, utána 3800x, nem hiszem hogy a közed időben upgradelték volna a wint ( : de a forzát sem, mert nem kapott updatet, marad a cpu
    hiába voltak nagyon jó fps-ek 3100 mellett is, még minimumokban is elég jó, de közel nem hozza azt az élményt
    ahogy a 3600 sem hozta
    pont ezt mondtam, mindegy milyen vga volt, mivel 60fps-sel toltam, újabb rtx-ekkel 1440p manual ultra, most a 1650-nel csak 1080p high-ultra, de az mindenféle anomália nélkül, kb tényleg mintha ótókázna' az ember
    tehát ha van egy szint amit a vga tud, elviekben a cpu is - 60 fps stabilan sok játéknál nem akkora nagy erőfeszítés ma már -, jóval kraftosabb cpu-val megtáltosodhat a játék, ez nyilván adott játék függvénye is
    3800x-nél lehet pl az játszott be, hogy 2ccx, és ccx-enként 4 mag, jobb reakció idő
    3100-nál 2x2 van, 3600-nál 2x3 rémlik
    de lehet simán csak a sokkal több szál hidal át olyan dolgokat ami kevesebbel nem olyan
    sokan arra sem érzékenyek, ha forzánál túl későn rajzolja ki a grafikát a vga
    azt pl csak amd vga-val tapasztaltam, és biztos nem vram hiány volt
    nv-nél egyik kártya sem csinálta, nekem egyből feltűnt
    és az a vicces a 1650 4gb vramját csurig raktam, akkor sem csinált olyat mint az 590/5500xt/5600xt több vrammal
    valószínűleg kimérni ezt sem lehet, de ha videón lenne egyás mellett a két megjelenítés úgy elég szembeötlő

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák