Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz joey04 #38 üzenetére

    Akkor úgy látszik, olyan hülyék vagyunk, hogy nem fogjuk fel egymás mondanivalóját. Ugyanis az előző hsz-emben (és a többiben is) szerintem teljesen világosan kifejtettem, hogy itthon nincs hivatalos ár. Majd lesz, szept. 16.-án vagy 17.-én (vagy ki tudja mikor) elkezdi a T az árusítást, addig nincs. De kérlek értsd már, én csupán annyit mondtam, hogy mikor még csak az első körös országok kaptak az új készülékből, már utána nem sokkal lehetett itthon kapni gsm boltokban, horror áron, de egy darabig csak ott. Igen most már 200k alatt is lehet venni belőle, de amíg ez nem volt, addig itthon CSAK annyiért lehetett kapni. Az, hogy te olcsóbban kijöttél, ha elbandukoltál más országba, akkor oké, örülök neki, de azt már nem ITTHON vetted. Remélem most már nem beszélünk el egymás mellett. Elnézést, ha kicsit ingerültebben válaszoltam az előbbi hsz-edre, bocsánatot kérek, de ha 200x írok le valamit és a másik 200x írj le egy teljesen más dolgot, amivel vádol, vagy hülyének nevez, akkor az nem kicsit frusztráló. Tehát elnézést.

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák