Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Mr. Byu #2 üzenetére

    Legfőképp hangról beszéltem, egy példa, ami nekem baromi kényelmes lenne:

    Kedvem szottyan egy félórát guitar hero-zni vagy bármilyen másik iPhone-os játékkal szórakozni. (igen én ilyen retardált vagyok, hogy néha kedvem szottyan rá és nem játszok atombrutál pécén meg konzolon (najó azon néha de))
    OK, hátradőlök a fotelban kezemben a telefon, de valami nem stimmel... a hang ami abból a körömnyi méretű, hangszórónak csúfolt nyílásból jön, nem az igazi.
    Mit tehetek? Nos, van pár választásom:

    1. Felveszem a bumfordi fejhallgatóm, kizárva a külső zajokat és feleslegesen kábellel kínlódok és idegesít, hogy nem tudom tőle megfogni rendesen a telefont. Elbattyogok a szoba másik felére a headsetért, aminek nem kommentálom a minőségét, de a csatlakozó akkor is útban van.

    2. Kihúzom a hangfalrendszert a gépből, és átdugom a telefonba, ami miatt helyileg meg leszek kötve, mert az asztal mögül nem ér ki addig, hogy kényelmesen hátradőlhessek, de tökmindegy is, mert megint ott van az idegesítő dugó a telefon oldalában, ráadásul ha közben ír valaki vagy kapok egy linket valami videóval, dughatom vissza az egészet a gépbe, arra az időre amíg megnézem, mert a laptop hangszórója is egy kupac... az.

    VAGY (ha adott lenne amiről beszélek, és simán megoldható lenne ha almáék is akarnák)

    3. Airplay-en egy gombnyomással mindenféle kábel és csatlakozás nélkül hátradőlve játszhatnék kicsit szuper hanggal, akár a játék képét kirakva egy nagyobb, külső monitorra (ami a gazdagépre van kötve, mert notebookom van), 720p-ben, ami azért nem olyan satnya felbontás.

    Na most a 3 közül melyik a kényelmesebb szerinted?
    (és most tekintsünk el attól hogy egy mocsok lusta disznó vagyok, hogy márpedig én lusta vagyok ilyen alap dolgokra, de ha már adott lenne...)

    Karma
    Ok, de nekem nincs bluetooth fülesem, és csak ezért nem akarok venni drágán olyat, ami jól is szól. Ráadásul akkor megint ott vagyunk hogy keressem elő, párosítsam, játék. Nem egy lépés, mikor simán megoldható lenne úgy is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák