Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • loop80

    csendes tag

    Szerintem az 5" feletti telefonok egyszerűen túl nagyok, a felhasználók 90%-ának.

    Persze sokan így is megveszik, a nagy méret ellenére, hiszen a marketingesek jól értik a dolgukat. Mindig a legújabb, legnagyobb, legjobb felbontású telefont nyomják az emberek arcába (a vevői igényektől gyakran függetlenül), az átlaguser pedig nem is ért a telefonhoz, csak birka módjára a kasszához fárad. Aztán 1 hét múlva rádöbben, hogy csak telefonálásra és sms-írásra használja a készüléket, plusz néha egy kis skype-facebook-navigáció is "becsúszik", DE!!! eközben arra is rádöbben, hogy a telefon képességeinek 1%-át sem használja ki, ráadásul két kézzel sem tudja kezelni a hatalmas tepsijét. És mindezért AKCIÓSAN csak kéthavi fizetését pengette ki. :))

    Amúgy sokáig a Lumia 720-assal szemeztem (meg az Ativ S-sel), de közben piacra dobták a 925-öst is, egyelőre ez utóbbi tűnik a végső befutónak (szeptember végén szerintem már jó áron elérhető lesz, a Lumia 1020 piacra kerülése után). Érdekelne még a 725-ös is, de az is 5"-os lesz, szóval inkább kihagyom... ;]

Új hozzászólás Aktív témák