Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz catroot #122 üzenetére

    Az a baj, hogy a jövőbelátás még senkinek sem sikerült viszont a múltat ismerjük.
    Elhiszem, hogy vannak akiknek maradéktalanul megfelel a rendszer de a tényeket felesleges vitatni.
    Amit eddig ez a vonal fel tudott mutatni az inkább siralmas mint jövőbemutató és lehet fényezni de mint írtam a WP8-ról jelenleg sok mindent nem lehet tudni, csak homályos részleteket, hogy mennyire lesznek javítva a WP7-ről esetleg örökölt hiányosságai.
    A Win8 meg talán a legjobban megosztó rendszer amit a MS kihozott valaha is tehát én érre sem fogadnék.

    Lalll
    Nagyon mást nem tud felmutatni jelenleg, ráadásul ha minden igaz a WP8-nál már megoldott a tárhelybővítés így ez az átlagjúzer számára elhanyagolhatóvá válik.
    És igen olyan hiányosságokkal küzd a rendszer ami számomra nem teszi kívánatossá, bár ha hiszed ha nem szeretném elfogadni mert az iPhone k....va drága annyit nekem nem ér a droidban meg szintén vannak olyan dolgok amiktől fázok.
    Hogy egy példát hozzak. Amibe legutóbb éppen tegnap futottam bele Lumia 710-en töltés közben nem lehet a locksreen-t feloldani. Namost ez telefonspecifikus bug volt vagy átlag ficsőr azt nem tudom, de ha az utóbbi akkor erősen a LOL kategória.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák