Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashback

    addikt

    válasz mrlujoak #9 üzenetére

    Csakogy ne kelljen keresni: [link]

    Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

  • Kobe

    veterán

    válasz mrlujoak #9 üzenetére

    ez még nem tussolja el azt, hogy az SE tényleg szarban van. Mert bár attól, hogy itt nem olvasok a j készülékeikről, lehet hátsó szándékot sejteni, de mily meglepő, bemegyek a boltokba és mégsem a jobbnál jobb SE-kkel találkozok.....azok olyanok mint a házivizilovak a reklámban, látni nem lehet őket...
    Az xperia meg akármekora durr lesz, sajna nekem designban és kialakításban az olcsó műanyag kategóriát idézi. Tény, hogy jó híreket nem nagyon lehet itt látni a gyártótól, de kérdem én, vannak egyáltalán jóna, és nem pedig az átlag homályában elvesző hírek ?

    Nézd meg samsungot. Dbálja ki az érdemesebbnél érdemesebb készülékeket minden kategóriában. Touch - omnia.....qwerty - i780....csúszka - innov....és ott van a fémes soul-utód is.....az elmúlt pár hónapoban több telefont jelentettek be amiben volt is valami jele innováconak, mint az SE az elmúlt 2-3 évben....SE nem csinál mást mint kitalált 2 formát a W szériás és a C szériás daraboknak és azt gyurmázza már jópár éve. A w formavilága a 910i vel beteljesedett, azt erőltetni már csak szánalmas végjáték a részükről. Olyan szinten lelépték őket fél év alatt, hogy az a vezetés magasiskolája, tanitani kéne.

  • joey04

    titán

    válasz mrlujoak #18 üzenetére

    Értem. Akkor most fogjam az összes eddig SE mobilom, mert merészel a SE 2008-ban gyengélkedni, zúzzam,törjem őket ripityára
    Ezek szerint nem, nem érted.Felőlem azt csinálsz amit akarsz, mondjuk ez honnan jött azt nem tudom de te tudod...
    mint írtam azzal van bajom csak, aki tiltakozik a hanyatlás ellen és kardoskodik amellett hogy de igenis milyen jó modelleket dobnak piacra, amikor a visszajelzések, eladások és tapasztalatok is mutatják hogy ez mesze nem igaz.ha valaki ennek ellenére, ezt belátva mégis SE mobilt választ, áldásom rá!

    Az pedig rettenetesen gyerekes viselkedésre vall, hogy valaki - valakik mindig az épp legmenőbb céghez csapódnak, a többit pedig a pokolba kívánják
    Te úgy értelmezed hogy aki aktuálisan a legjobb, legkisebb kompromisszummal rendelkező készülékeket gyártja az a "legmenőbb"?Mert ez esetben igen, mindig az kell.Nem nagyon tud érdekelni, hogy milyen márka van a telefonomra írva,ez nem házastárs hogy kitartsak mellette jóban rosszban ez egy készülék ami azért született, azért vettem meg pénzért hogy engem szolgáljon.ezért nem is értem miért kell kitartani az embereknek a se mellett(te tedd ha akarod de miért írsz olyat hogy nincs más választás?van csak neked az nem ízlik).Éppen ezért ezt sem értem: Egy ilyen helyzetben ösztönözni kellene a rengeteg fika helyett, mert így tényleg tönkremegy a cég. Ez nem az én/mi feladatunk.Én megnézem mit tud milyen feltételekkel a modell ha nem jó, viszlát!Mintha egy bajba jutott ember lenne, akin segíteni kell úgy beszélsz a cégről...egykor jól ment nekik de most nem.ez nem szeretetszolgálat hogy jaj szegény elkényelmesedett cégen segítsünk már mert rosszul mennek a dolgai!

    Ja, legalább 5-10 ilyen hír fog mág napvilágot látni az elkövetkezendő időszakban...Bele sem merek gondolni micsoda fikatenger lesz mindegyikben, holott mindenki tud a leépítésről szóló hírről.
    Ezt egy módon kerülheted el, ne olvasd a topikot (topikokat) majd.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák