Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vicze #220 üzenetére

    Értem, hogy biztonsági kockázat, de ez az ÉN kockázatom! Milyen ovi ez, hogy más akarja ezt eldönteni helyettem? Mégis, ki félti az én adataimat és kitől? Én jobban tartok a Google adathalász tevékenységétől, mint másokétól. Nem véletlen, hogy nem szinkronizálok semmit sem Google fiókkal. Legfőképpen a névjegyeket nem. Nem is tehetném, hiszen azok nem az én személyes adataim, hanem másoké, akiktől nem kaptam arra jogot, hogy bárkivel is megosszam őket. Na, ennyit a biztonságról és a személyes adatokkal kapcsolatos jogokról.
    Nem tudom, hogy milyen router problémáról beszélsz. Tomatot használok és a Device List -ben úgy nevezem meg az eszközöket, ahogy akarom. Ráadásul hiába lenne egyedi nevük, ha több eszközt használok ugyanazzal a mac címmel, a router meg ez alapján azonosít. Egyébként meg nézd vissza a hsz. -eidet! Folyton arra hivatkozol, hogy "eddig sem volt". Ez nem épp egy innovatív hozzáállás. A fejlesztés általában arról szól, hogy lesz vmi, ami eddig nem volt. Ezzel szemben folyamatosan az van, hogy a Google egyre több funkciót köt root joghoz (pl. GB -től automatizált GPS kapcsolás, JB -től a log, KK -től repülő üzemmód automatizált kapcsolás, stb.). A korlátozás nem fejlesztés!

Új hozzászólás Aktív témák