Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Én cseppet sem látom Material vidámnak a jövőképet. Persze lehet, hogy csak azért, mert hiányosak az ismereteim.
    -A design esztétikai megítélése relatív. Az amoled kijelzők fokozott energiaigénye világos kép megjelenítésnél viszont egyértelmű. Meg aztán nem csípem, amikor éjszakai vezetésnél kisüti a szemem a teló. Ugye, van ennek a Material izének egy sötét tónusú verziója is?
    -A felhasználói fiókok listája nekem hiányosnak tűnik. Ha van rendszer szinten "guest", akkor ugye van "root" is, a hozzátartozó jogosultságokkal? Mármint kötelezően, minden droidon, hamá' a tulaj kifizette. Vagy most akkor ki lehet a rendszergizda, ha nem az, aki kiperkálta a kalap lét?
    -Ugye, ezentúl minden droid törhetetlen anyagból készül? Mert most, ha lehúzom a rolót, akkor tudom, hogy a gyorskapcsolók sorrendje: Wifi - kékfog - GPS - stb. Tudom, hova kell nyúlnom. Ha ezt a teló elkezdi kutyulni, akkor tuti, hogy hamar Material design repedések lesznek a kijelzőn, ha nem Gorilla zafírglas százcsilliárdból van.
    -Ugye, végre be lehet adni egy nyomorult médiahangot (pl. DTMF, automatikus hívásrögzítési figyelmeztetés, stb.) egy GSM hívásba és ugye a Lollipop már egyenrangúan kezeli a GSM -et és a VOIP -ot? Vagyis nem zavar bele egy bejövő GSM hívás a kedvesemmel folytatott Skype-bájcsevejbe?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák