Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikitorony

    tag

    válasz Uzi74 #50 üzenetére

    Én is használom az F gombokat. :) Van egy vállalatirányítási szoftver, amiben vannak olyan funkciók, amit csak az F-ekkel lehet előhozni. Ebből a szempontból szar a rendszer, de már évtizedek óta így fejlesztik, nyilván nem most fogják a kedvünkért átírni... Szóval vannak olyan helyzetek, amikor rá van kényszerülve az ember.
    Csak ha már tecsu reformálni akar, akkor csinálja rendesen és dobja ki az összes "fölösleges" billentyűt. :DDD

    (#52) erahurka: Nekem pont egy K480-am van. Nem mondanám, hogy rendszeresen használom, de meg vagyok vele elégedve. Bár a napokban azt vettem észre, hogy iPhone SE-n (vagy iPad 4-en? nem emlékszem) iOS 9.3.5-tel időnként lagolt a gépelés. Korábban nem tapasztaltam ilyet, szóval lehet csak a telepített iOS miatt produkálja.
    Szeretem a tekerős eszközváltót, mert így nem léphet fel olyan probléma, amit (#50) Uzi74 említett: "ha elfelejtem az FN-t átvált másik eszközre". Ki is használom a 3 eszközt, telefon, tablet, laptop.
    Az egyetlen ami problémát szokott okozni: magyar kiosztás esetén a speciális karakterek iOS/macOS rendszeren. Világéletemben PC-s voltam, PC-s billentyűzeten nőttem fel, OS X-szel pedig csak ritkán találkoztam, így annak nem tudom fejből a magyar kiosztását. Rengeteg megegyezik a PC-s kiosztással, de időnként még mindig belefutok az alt(option)+Q vs. cmd+Q hibába, amikor @-ot akarok írni.

Új hozzászólás Aktív témák