Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macei

    tag

    A 12e DPI egyenlőre parasztvakítás de annó a 8000 is az volt most meg már szinte alap (majd a 24K-nál lesz értelme :P ) Az arany USB-nek sztem sincs értelme csak akkor ha az alaplapi is aranyozott. De azért szemet bántó hogy 25k-ért arany véget nem kapunk.

    Régóta megy a vita hogy mi kell a profiknak, máshol is. Sose lesz tuti válasz.

    Részemről soha nem csíptem az ész nélküli Quake és társai kategóriájú játékokat. Mindigis a Half-Life szintű lövöldéket szerettem ahol még volt történet és gondolkozni is kellett. Mivel ezek kihaltak mára egyre többet megyek haverokkal kooperációban pl BF3, Splinter Cell, meg minden ami csapatmunkára ösztönöz, ha éppen nincs senki akkor open world játék.

    Szóval nem vagyok egy profi gémer ezek szerint, de merem állítani hogy jobban élvezem a játékokat mint a "profik".
    Remélem nem sértek meg vele senkit, de az egér súlya szerintem divathóbórt. Az a gyanum hogy a profik között ez is egy versengés (bibibííí az én egerem 107gr a tied meg 108. Na és???
    Volt könnyű egerem, próbálgattam különféle reflexes játékokban (CoD4, Quake Live) és nem bírtam megszokni. Az m8000x-be is belepakoltam az összes súlyt.
    Ez kényelem kérdése.

    Köszönöm a véleményeket. Az első cikkem volt ha lesz alkalom írok még.

Új hozzászólás Aktív témák