Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz .LnB #18 üzenetére

    Majd ha egyszer végigjátszod, megbeszéljük, hogy te hol adtad volna át a kontrollt a játékos kezébe.

    Soká lesz az, már el is felejted a játékot addigra... :D

    Sokan említettétek a többi tesztet. Még mindig nem tudtam rávenni magamat, hogy akár egyet is elolvassak, vagy beleolvassak egybe. Nem akarom felcseszni magam. Így, hogy már végigjátszottam, azt se értem, hogy mi ez a nagy kettősség. Hogy lehet egy ilyen játék megosztó?! Már ez felcsesz.

    Emberek vagyunk, változó ízlésekkel. Ennek köszönhetően van kismillió féle játék, hogy ezeket az eltérő ízléseket kiszolgálja. Miért oly meglepő tehát, hogy vannak olyanok, akiknek nem jön be a DS? Miért ne lehetne a DS megosztó? A Minecraft is az. Ne kövesd el azt a hibát, hogy csak a saját nézetedet tekinted elfogadhatónak...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • RudY

    addikt

    válasz .LnB #18 üzenetére

    "Több támadásra számítottam."
    Miért kellett volna támadni? Rutinból már elég szépen bevédted magad és nem - vagy alig - hagytál támadható felületet. ;) Persze egy trollagyú el se olvassa, csak beugrik a kommentekhez és csípőből tüzel, de úgy látszik itt ez még elmaradt.

    Ha eddig nem olvastál teszteket, ezután se tedd meg. Mondjuk összességében tanulságos volt azt látni, hogy a tesztelők többsége mennyire sablonokból dolgozik (sztori, játékmenet, technika stb.) és ez az anyag sokuknak alaposan feladta a leckét. Gyakorlatilag nem tudták beilleszteni a tucatjátékra szabott vázlatba, mert mindenhol kilógott belőle. Pont az az egyik legértelmesebb cikk, amit a játék topikjában linkeltél (IGN), mert sorozat lesz belőle és sok munkával jár írásban hitelesen visszaadni valamennyit a tapasztaltakból. Épp ezért kivétel a te anyagod is.
    Már most borítékolható, hogy ha elvisz több GA díjat (márpedig esélyes a többi jelölthöz képest), akkor megint milyen rage cunami lesz petíciókkal. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák