Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MatuZoi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Remélem tudtok segíteni. Első kérdésem az lenne, hogy van-e GT540-hez mostmár új android, lehet-e frissíteni adatkábellel?
    Ugyanis valami nagyon aggaszt...
    Megvettem a telcsit a vodánál, aztán vettem bele egy 8 gigás Kingstone SD HC memókarit. Azon felül hogy viszonylag gyorsan merül a teló (kb. 3-3,5 nap normál használat mellett, WIFI, GPS, rezgőgomb alapértelmezetten kikapcsolva) ugye rendesen telepítgetek rá progikat a FileManagerrel (Andromarketből letöltve), most fedezem fel a telót, pár napja vásároltam. Felmásoltam a karira Sygic drive-ot, IGO-t, egy csomó játékot, néhány applit, melyekből párat már feltelepítgettem.

    Azt vettem észre, hogy a beállításokban, a Memória kezelőben vészesen fogy (már 60 MB-nál tartok) a belső memória, mikor a telepítésnél még ki is hangsúlyozza a teló, hogy a memókarira teszi.
    Valahogy lehet állítani az alapértelmezett telepítés helyét? Vagy osszuk be a 130 megát? Egy Raging Thunder is már vagy 3-4 megát foglal, de vannak 10 megás applik is, mint a Documents to Go... szal elég kevés lesz a hely... holott még nem is tettem fel sokmindent. Kár, hogy nem néztem meg az elején, hogy hány megáról indultam, de hogy nem 130-ról az hétszentség :D!

    A másik kérdésem, hogy mely applikat érdemes az alkalmazáskezelőben kitörölni, mert szerintem a felét se fogjuk az életben használni:D. Pl Google Messenger és társai... Legalább egy kis helyet csinálnánk vele...

    A harmadik kérdésem, hogy ez a csodás QuickOffice miért nem nyitja meg a .doc fájlt? Valami olyasmit írt ki, hogy nincs elég hely... 60 mega nem elég? :D

    Köszi a helpet előre is! És sorry, hogy ennyit kérdeztem :D!

  • MatuZoi

    csendes tag

    Jaj még valami:D... bocsika... szóval, feltettem már pár progit, és aztán egy uninstall progival és a beépített alkalmazáskezelővel törölgettem, de mintha kevesebbet törölne ki a progik letörlésekor, mint amikor felteszi azt. Mintha maradnának "szemetek" a belső memóriában... vagy csak én haluzok? :D.. lehet :P
    Nincs valami progi, ami törli a fölös fájlokat? (hülye példa, de pl a windows a Temp és a Temporaly Internet Files mappákat szemeteli tele, és ott is marad,amíg le nem töröljük)

  • MatuZoi

    csendes tag

    válasz RaveForce #160 üzenetére

    LOL egy ismerős?:D
    Köszi a tippet, már nagyon várom a frissítést, mindenképp dobj rám titekneken egy levelet amint elérhető :D!
    pangás van jaja, nemsokára gólyatábor, beindul majd az oldal, jönnek a gólyák, csak össze kéne állítani egy cikket róla.

    ja, amúgy nem volt okostelóm még, eddig egy SonyEricsson K800i-m volt, de csak pislogok, hogy ez mit tud... fémdetektor, vízimérték, iránytű anyámkínja... LOL :D...
    bár mintha a GPS kicsit akadozna, a googlemapsnál is néha megszakad a kapcsolat, nomeg a Sygic Drive-nál is hol megy hol nem normálisan... lehet valami beállítási dolog lesz?

  • MatuZoi

    csendes tag

    válasz kaller1 #163 üzenetére

    Nagyon szépen köszi, nem találtam sajna, ezért merészkedtem ide írni.
    Köszke mégegyszer és bocsi az OFF-ért!

Új hozzászólás Aktív témák