Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    válasz Lacikaaa #7052 üzenetére

    na meg is lett az eredmény :)

    Elöljáróban annyit nem vagyok kezdő,aki ismer tudja hogy nem :)
    Nem akarok senkit meggyőzni semmiről, hogy ezeket a romokat kell feltenni..(gondolok itt a hunor romját istenítőkre,ők ezt ne olvassák :D maradjanak meg abban a hittben hogy az a tuti..kinek mi ugye :)
    (Bár soha nem volt jó,akkor se és most se,sok mindenre...nem sértésnek szántam,nem kell ugrani torokra érte,de ez a saját véleményem) :)
    de nem is szeretnék vitázni senkivel róla az ilyen posztokat kerüljük..vagy legfeljebb jót derülök rajtuk,mert nem érdekel :D
    és az elmaradhatatlan ---> mindenki csak saját felelősségére mindent!

    ma volt fent 3 rom tesztelésre eredmények :) ---->

    A cm9 nem pálya még sok a hiba....valóban így van.

    A GTR 6 nem az igazi,már régóta nem. Fent volt belőle eddig az összes,szerintem nem jobb inkább van hogy rosszabb lesz...ez a mostani is összeakad minden mindennel fajta pl az istenért se tudtam behozni rajta a gmail-t vagy a playstore-t fc mindig. laggol folyamatosan.
    Az utolsó ami jó volt belőle az szerintem a 4.8-as azt szerettem nagyon,semmi baja nem volt.
    Ezt ajánlom is mindenkinek aki GTR-re vágyik.

    Na és most a lényeg Moto RAZR-UI V6.5 és a Moto RAZR-UI V6.5 GingerDX
    Két új rom amit szintén neko95 fejleszt aki a GTR-t is készíti.
    A DX ma jött ki fel is dobtam egyből tudjak arról is írni.
    Előtte a sima volt fent belőle majdnem 3 napig :)
    Mind a 2 rom brutálisan jó! a 2 legjobb ami kint van,ezt állítom!
    Két különböző alap van különböző kernelekkel,de mind a 2 sokban is különbözik
    az xda-n fent van minden róluk miben térnek el.

    A simának nagyon jó volt az akku ideje sokkal jobb mind eddig bármelyik romnak alig merült valamennyit alapon,már azt hittem lefagyott :)
    nyilván ha használva van jobban evett de így is jobb mint az eddigiek bármelyike.
    Nagyon gyors nem akad,megy minden nincs fagyás,újraindulás stb.
    Bár elsőre szokatlan de Moto kinézet nekem már jobban bejön mint az ICS,már untam amúgy is.(és szerintem a következő telóm egy RAZR MAXX lesz ha így megy) :D

    A DX verzió pár órája van fent de ennek is ahogy nézem nagyon jó az akku ideje...itt is megy minden rendesen.
    Ez ROQ kerneles javított touchfixel..ez még gyorsabbnak tűnik! ,és a menük/ablakok jobbról felfele fordulnak,érdekes de jó...

    Játszani nem szoktam azt ne kérdezzétek ott hogy viselkednek nem tudom,de az xda-s eredmények jónak tűnnek.
    Nekem a zene a lényeg megy a DSP, sőt a Volume+ is felrakható de akkor DSP fc-zik!

    Amit viszont hibaként mondanék rájuk az a recovery rész...bár ez ismert hiba leírták.....valami miatt ha csinálsz CWM backupot lementeni lementi de visszaállítani nem tudja,ez mind a 2 romnál így van sőt a GTR nél is!! az amonra recoveryt ajánlják helyette de én maradtam a cwm-nél. így cserekor mindent újra kell flashelni,na persze ha most nem ezek közül van fent valamelyik az visszaállítható simán....

    itt a link hozzá egy topikban van a 2 változat. : [link]

    Ezekkel a romokkal már tényleg imádni való a kis P500!! :D
    Remélem tudtam segíteni!

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák