Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz Bog #18 üzenetére

    Minden nézőpont kérdése.

    De köze nincs ennek a telefonnak az SP-hez. Max a kijelző mérete és felbontása. Mert mindenben alulmarad tőle. Kivéve az ips-t. És beadagolhattok bármit. Aki SP-t vett, szóba se jön nálla ez a telefon. Akinek meg csak az ips számít. Vesz olcsóbban gyengébb hardverrel. Vagy egy árban, picit drágábban, de minőségibbet.

    Inkább van ez Xperia L szinten mindenben. Csak ugye az meg 4,3col kisebb felbontással. Szóval ehhez se hasonlíthatjuk. Bár aki L- en gondolkodott. Annak, inkább alternatíva. Sony oldalról. De kapni s4 minit 85e. Házon belül meg 90ezerért, nexus4, optimus G, F5, F7. De akár HTC-ből egy S4-es one S, X. És még sorolhatnám. És egyikkel se jár rosszabbul senki, szerintem.

    Szóval ez a telefon, ennyiért vicc. De még 60-ért se kéne. Hiába a szuper ips kijelző.

    Infra meg minek? Van nfc, bluetooth, wifi. Tv-t kapcsolgatni? Meg az őskövületes infosoknak. Akinek még akad infrájuk itt-ott.

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz Retekegér #46 üzenetére

    Hidd el, akinek kellett az andreo 320, az sose fog 305-ös telefon venni. Akinek meg elég a 305. Valószínű nem fogja megvenni. 90ezerért. Max szolgáltatónál. Minél olcsóbban. De ott 5-10e difivel van jobb vétel. És ez nem benchmark kérdés. A proci, hogy egy kicsit gyorsabb. Az már különösebben engem sem érdekel.

    47. Pantal: Most, hogy off ba felsoroltam pár alternatívát. Ne ragadjunk le 1 db példánál.

    49. Bog.: Elhiszem neked mindezt. És tetszik nekem is az LG új felülete. De sajnos. Az én álláspontom az, hogy ennyiért jelenleg van más alternatíva ami jobb lehet másnak. Maximum kevésbé látványos és itthon kapható. F7-et kivéve. Ezt off ba be is írtam. Nem hülyeség az infra. Csak mióta kiment a divatból, mindenki megoldotta máshogy. Így ma, nem sok életképes helyzetet látok, ahol elég sűrűn, sok felhasználó használná. Maximum 2-3 ember a 100-ból. Persze, ha újra divat lesz. Változik majd a helyzet. De lehet inkább wifi lesz mindenben. Ki tudja. És a lenovók is, egész minőségiek manapság. Bár itthon még hivatalosan nincs. Amúgy én se vennék Sp-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák